What's happening?

Modern Overlay
Tetris

Tetris

Gra nie do odłożenia. Historia nie do zmyślenia.Mar. 15, 2023United Kingdom118 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Tetris online?

Film „Tetris”, oparty na prawdziwej historii amerykańskiego sprzedawcy gier wideo, Henka Rogersa, przenosi widza w czas do roku 1988. To właśnie wówczas Rogers odkrył grę Tetris, która miała odmienić nie tylko jego życie, ale i przemysł gier wideo na zawsze. Jednakże, gdy Rogers próbuje wprowadzić swoją grę na światową scenę, napotyka na niebezpieczne kłamstwa i korupcję po drugiej stronie żelaznej kurtyny.

Reżyserem tego niezwykłego obrazu jest Jon S. Baird, który z pasją oddał się rekonstrukcji wydarzeń z tamtego okresu. Scenariusz został stworzony przez Noaha Pinka, który wnikliwie studiował historię Henka Rogersa, by oddać jej prawdziwy sens i emocje.

Gatunek filmu obejmuje zarówno dramat, jak i thriller, co pozwala na zrównoważone przedstawienie różnorodnych aspektów historii Henka Rogersa. Produkcja filmowa obejmowała zarówno Stany Zjednoczone, jak i Wielką Brytanię, co podkreśla globalny zasięg wpływu gry Tetris.

Tetris 2023

Premiera „Tetris” odbyła się 15 marca 2023 roku, wyłącznie na platformach VOD, co było nietypowym, ale odważnym ruchem producentów. Polska premiera na VOD miała miejsce 31 marca 2023 roku. Pomimo ograniczeń kinowych, film zyskał uznanie i zdobył nominację do prestiżowej nagrody.

Świat przedstawiony w „Tetris” ukazuje świat gier wideo i jego wpływ na ludzkie życie w latach osiemdziesiątych. Henk Rogers, główny bohater, jest przedstawiony jako wizjoner, który miał odwagę i determinację, by przeciwstawić się przeciwnościom losu i korupcji. Jego walka o wprowadzenie Tetrisa na światową scenę to nie tylko bój o sukces komercyjny, ale także walka o prawdę i uczciwość.

Tetris CDA

W filmie „Tetris” wspaniale wkomponowano elementy prawdziwej historii Henka Rogersa z dramatyczną narracją, co pozwala na głębsze zrozumienie kontekstu czasów, w których toczyły się wydarzenia. Jon S. Baird wraz z zespołem producenckim stworzył wizualnie i emocjonalnie porywającą podróż, która pozostawia ślad w sercach widzów.

Tetris nie jest tylko grą wideo; to symbol ery, w której pojawił się internet, globalizacja, a także walka między światem zachodnim a wschodnim. Historia Henka Rogersa to opowieść o człowieku, który nie tylko zrewolucjonizował przemysł gier wideo, ale także pokazał, że nawet największe przeciwności nie mogą stłamsić ludzkiego ducha i pasji.

Tetris cały film online

Niezwykła podróż Henka Rogersa, ukazana w filmie „Tetris”, porusza serca i umysły, pozostawiając widzów z refleksją nad znaczeniem determinacji, uczciwości i walki o swoje marzenia. To więcej niż tylko historia gry wideo; to opowieść o triumfie człowieka nad przeciwnościami losu, która będzie inspirować kolejne pokolenia.

Tetris
Tetris
Tetris
Tetris
Tetris
Tetris
Tetris
Tetris
Tetris
Tetris
Oryginalny tytuł Tetris
Ocena IMDb 7.4 82,734 głosów
Ocena TMDb 7.726 1,113 głosów

Reżyser

Jon S. Baird
Reżyser

Obsada

Taron Egerton isHenk Rogers
Henk Rogers
Nikita Efremov isAlexey Pajitnov
Alexey Pajitnov
Anthony Boyle isKevin Maxwell
Kevin Maxwell
Ben Miles isHoward Lincoln
Howard Lincoln
Ken Yamamura isMinoru Arakawa
Minoru Arakawa
Igor Grabuzov isValentin Trifonov
Valentin Trifonov
Ayane Nagabuchi isAkemi Rogers
Akemi Rogers
Rick Yune isBank Manager
Bank Manager
Udostępniono0

Podobne tytuły

Przysięga Ireny
Chłopi
Club Zero
Saltburn
Gran Turismo
Chleb i sól
Krzyk VI
20 dni w Mariupolu
Kickboxer 3: Sztuka Walki
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
Duchy Inisherin
Urojenie