What's happening?

Modern Overlay
65

65

65 milionów lat temu prehistoryczna Ziemia miała gościa.Mar. 02, 2023Canada92 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film 65 online?

Film „65” miał premierę 2 marca 2023 roku na świecie, a 17 marca tego samego roku w Polsce. Jest to thriller science fiction wyreżyserowany przez Scotta Becka i Bryana Woodsa, którzy również napisali scenariusz. Produkcja miała miejsce w USA i od początku zapowiadała się na emocjonującą podróż pełną napięcia i niespodzianek.

65 CDA

Głównym bohaterem filmu jest gwiezdny pilot Mills, grany przez Adama Drivera. Podjął on się niebezpiecznej misji, aby zarobić pieniądze potrzebne do leczenia swojej chorej córki Nevine (Chloe Coleman). Wbrew woli swojej żony Alyi (Nika King), wyruszył na dwuletnią ekspedycję, co samo w sobie stanowiło wyzwanie. Niestety, podczas misji statek Millsa napotkał na deszcz asteroidów, co spowodowało poważne uszkodzenia i zmusiło go do lądowania na nieznanej planecie.

65 vider

Po wypadku, Mills i mała dziewczynka o imieniu Koa (Ariana Greenblatt) byli jedynymi ocalałymi z katastrofy. Początkowo sądzili, że planeta jest niezamieszkała, ale wkrótce z przerażeniem odkryli, że zamieszkują ją potężne dinozaury. To był początek trudnej i niebezpiecznej walki o przetrwanie.

Film „65” przenosi widza w świat pełen zagrożeń i nieznanych tajemnic. Bohaterowie muszą stawić czoła nie tylko niebezpiecznym dinozaurom, ale również nieprzewidywalnym warunkom panującym na planecie. Mills i Koa muszą współpracować, aby przeżyć i znaleźć sposób na powrót do domu. Ich relacja ewoluuje w miarę trwania historii, a widzowie mają okazję zobaczyć, jak bohaterowie radzą sobie w obliczu ekstremalnych sytuacji.

65 cały film online

Reżyseria Becka i Woodsa wprowadza do filmu unikalne elementy, które nadają mu niepowtarzalny charakter. Zderzenie przyszłości z prehistorycznymi stworzeniami tworzy niezwykłą atmosferę i napięcie. Dzięki temu film zyskuje na atrakcyjności i zaskakuje widza na każdym kroku.

Zdjęcia do filmu zostały zrealizowane z dbałością o detale, co pozwoliło stworzyć realistyczne i przerażające sceny z dinozaurami. Efekty specjalne były na wysokim poziomie, co sprawiło, że dinozaury stały się wiarygodnymi przeciwnikami dla bohaterów.

65 2023

„65” to film, który łączy w sobie elementy thrillera i science fiction, dostarczając widzom pełen emocji seans. Historia Millsa i Koai to opowieść o odwadze, przetrwaniu i niezłomności w obliczu nieznanych wyzwań. Dzięki wspaniałym występom aktorskim, zwłaszcza Adama Drivera i Ariany Greenblatt, film zdobył uznanie zarówno widzów, jak i krytyków. Jeżeli jesteś fanem filmów z gatunku sci-fi i thrillera, „65” z pewnością dostarczy ci niezapomnianych wrażeń.

65
65
65
65
65
65
65
65
65
65
Oryginalny tytuł 65
Ocena IMDb 5.4 87,852 głosów
Ocena TMDb 6.038 2,126 głosów

Reżyser

Bryan Woods
Reżyser

Obsada

Brian Dare isZoic Ship (voice) (uncredited)
Zoic Ship (voice) (uncredited)
Udostępniono0

Podobne tytuły

Kung Fu Panda 4
Flash
Marvels
Transformers: Przebudzenie bestii
Abigail
Aquaman i Zaginione Królestwo
Przymierze
Biedne istoty
Vincent musi umrzeć
Sztuka zabijania
Polowanie
Gra fortuny