What's happening?

Modern Overlay
Asteroid City

Asteroid City

Jun. 08, 2023USA105 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Asteroid City online?

W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się fascynującemu filmowi zatytułowanemu „Asteroid City”, którego akcja toczy się w pustynnym miasteczku na południowym zachodzie Stanów Zjednoczonych. To opowieść osadzona w roku 1955, kiedy to niewielka społeczność zaskoczona zostaje niezwykłymi wydarzeniami, które wstrząsają ich dotychczasowym spokojem.

Asteroid City jest malowniczym miejscem, znanym głównie ze swojego gigantycznego krateru meteorytowego oraz pobliskiego obserwatorium astronomicznego. To tu, na tle malowniczych krajobrazów, rozgrywa się główna część historii. W weekend, który miał być czasem świętowania osiągnięć młodych naukowców, niespodziewanie przybywa niezwykły gość – kosmita.

Asteroid City CDA

Reżyserem i scenarzystą tego niezwykłego filmu jest znany i ceniony Wes Anderson. Jego talent w połączeniu z unikalną narracją sprawia, że „Asteroid City” to nie tylko kolejne kino rozrywkowe, ale także dzieło, które zostanie zapamiętane przez widzów na długo.

Gatunkowo film ten mieszczący się w kategoriach dramatu, komedii oraz romansu, przyciąga uwagę różnorodnych odbiorców. Połączenie tych trzech elementów sprawia, że fabuła filmu jest pełna zwrotów akcji, emocji i momentów, które utkwią w pamięci widza na długo.

Asteroid City 2023

Produkcja „Asteroid City” pochodzi z USA, co świadczy o wysokim poziomie realizacji oraz dbałości o detale. Premiera filmu odbyła się 23 maja 2023 roku na całym świecie, z kolei polska premiera kinowa miała miejsce 16 czerwca 2023 roku. Od samego debiutu film zyskał ogromną popularność i uznanie zarówno widzów, jak i krytyków.

Nie można pominąć również sukcesu, jaki odniósł „Asteroid City” na polu nagród i nominacji. Film ten został uhonorowany nagrodą oraz otrzymał 21 nominacji, co świadczy o jego wyjątkowości i jakości.

Asteroid City cały film online

Warto zaznaczyć, że „Asteroid City” nie tylko bawi i wzrusza, ale również skłania do refleksji nad relacjami międzyludzkimi, przyjaźnią oraz życiem we wszechświecie pełnym niezbadanych tajemnic. Jest to dzieło, które wyróżnia się na tle współczesnej kinematografii, przyciągając uwagę swoją oryginalnością i głębią przekazu.

Podsumowując, „Asteroid City” to niezwykła podróż w czasie i przestrzeni, która porusza zarówno serca, jak i umysły widzów. Dzięki talentowi twórców oraz niezwykłej historii, film ten z pewnością zasługuje na uwagę każdego kinomaniaka.

Asteroid City
Asteroid City
Asteroid City
Asteroid City
Asteroid City
Asteroid City
Asteroid City
Asteroid City
Asteroid City
Asteroid City
Oryginalny tytuł Asteroid City
Ocena IMDb 6.5 108,495 głosów
Ocena TMDb 6.507 1,506 głosów

Reżyser

Wes Anderson
Reżyser

Obsada

Jason Schwartzman isAugie Steenbeck
Augie Steenbeck
Scarlett Johansson isMidge Campbell
Midge Campbell
Tom Hanks isStanley Zak
Stanley Zak
Jeffrey Wright isGeneral Gibson
General Gibson
Tilda Swinton isDr. Hickenlooper
Dr. Hickenlooper
Edward Norton isConrad Earp
Conrad Earp
Adrien Brody isSchubert Green
Schubert Green
Liev Schreiber isJ.J. Kellogg
J.J. Kellogg
Hope Davis isSandy Borden
Sandy Borden
Udostępniono0

Podobne tytuły

TÁR
Heaven in Hell
Chleb i sól
W trójkącie
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
Tótem
Lunana. Szkoła na końcu świata
Anatomia upadku
Gran Turismo
Mooned
Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
Zielona granica