What's happening?

Modern Overlay
Trolle 3

Trolle 3

Oct. 12, 2023USA92 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Trolle 3 online?

Film „Trolle 3” kontynuuje historię kolorowych postaci z poprzednich dwóch części, skupiając się głównie na dwojgu głównych bohaterów, Poppy i Mruku, którzy teraz oficjalnie są parą. Fabuła filmu rozwija się w zaskakujący sposób, kiedy to Poppy odkrywa tajemniczą przeszłość swojego ukochanego. Okazuje się, że Mruk był kiedyś częścią fenomenalnego boysbandu o nazwie BroZone.

BroZone to zespół muzyczny, który zdobył serca milionów fanów swoimi energetycznymi występami i chwytliwymi utworami. Grupa składała się z pięciu braci: Mruka, Floyda, Johna Dory, Spruca i Claya. Każdy z nich miał swoje unikalne cechy i umiejętności muzyczne, co sprawiało, że BroZone był niezapomniany. Jednak, niestety, sukces nie trwał wiecznie, a zespół rozpadł się z powodu różnic artystycznych i indywidualnych ambicji.

Trolle 3 cały film online

Po rozpadzie BroZone Mruk stracił kontakt ze swoimi braćmi, a przez wiele lat nie miał okazji ich spotkać. Teraz, gdy prawdziwa miłość łączy go z Poppy, postanawia sięgnąć do korzeni i odnaleźć swoich braci. To stawia przed bohaterami emocjonujące wyzwanie – odnalezienie każdego z członków BroZone i połączenie ich ponownie w jedną harmonijną całość.

Podróż Poppy i Mruka staje się nie tylko poszukiwaniem zaginionych krewnych, ale także odkrywaniem tajemnic z przeszłości Mruka. Film pełen jest dynamicznych sekwencji muzycznych, podkreślających znaczenie muzyki jako środka wyrażania emocji i budowania mostów między ludźmi. Każdy z braci ma swoją unikalną historię i osobowość, co czyni podróż jeszcze bardziej barwną i pełną niespodzianek.

Trolle 3 2023

W trakcie podróży bohaterowie napotykają różnorodne wyzwania, zarówno muzyczne, jak i osobiste. Muszą pokonać trudności związane z odnalezieniem śladów po BroZone, zinterweniować w konfliktach między braćmi, a także stawić czoła przeciwnościom losu. Wszystko to okazuje się być nie tylko testem ich związku, ale również szansą na ponowne zjednoczenie rodzeństwa i odkrycie, jak ważne są więzi rodzinne.

Jednym z centralnych motywów filmu jest siła muzyki jako uniwersalnego języka, który przekracza granice i łączy ludzi. Wspólne śpiewanie i granie staje się narzędziem do przezwyciężania trudności oraz wyrażania uczuć. Każdy z braci BroZone wnosi do zespołu coś unikalnego, co sprawia, że ich ponowne połączenie przynosi nie tylko wzruszające momenty, ale także muzyczną eksplozję energii.

Trolle 3 CDA

W miarę jak Poppy i Mruk zbliżają się do odnalezienia ostatniego brata, atmosfera filmu nabiera emocji i głębi. Widzowie są świadkami wzrostu relacji między postaciami, zarówno w kontekście romantycznym, jak i rodzeństwa. Przeplatające się wątki emocjonalne i humorystyczne tworzą bogatą mieszankę, która trzyma widza w napięciu przez cały czas trwania filmu.

Ostateczne połączenie wszystkich członków BroZone staje się triumfem zarówno dla bohaterów, jak i dla widza. Chwila, gdy zespół znów staje się jednym, jest nie tylko kulminacyjnym momentem filmu, ale także potężnym przekazem o sile jedności, miłości i wspólnego celu.

„Trolle 3” nie tylko dostarcza widzom rozrywki, ale również przekazuje ważne wartości, takie jak siła przyjaźni, miłości rodzinnej i moc muzyki jako środka komunikacji między ludźmi. Film doskonale wpisuje się w klimat poprzednich części serii, zachowując charakterystyczną mieszankę humoru, kolorów i piosenek, która sprawiła, że trolle stały się ulubieńcami publiczności na całym świecie.

Trolle 3
Trolle 3
Trolle 3
Trolle 3
Trolle 3
Trolle 3
Trolle 3
Trolle 3
Trolle 3
Trolle 3
Oryginalny tytuł Trolls Band Together
Ocena IMDb 6 3,477 głosów
Ocena TMDb 7.28 109 głosów

Reżyser

Walt Dohrn
Reżyser

Obsada

Anna Kendrick isPoppy (voice)
Poppy (voice)
Justin Timberlake isBranch (voice)
Branch (voice)
Camila Cabello isViva (voice)
Viva (voice)
Eric André isJohn Dory (voice)
John Dory (voice)
Amy Schumer isVelvet (voice)
Velvet (voice)
Andrew Rannells isVeneer (voice)
Veneer (voice)
Daveed Diggs isSpruce (voice)
Spruce (voice)
Troye Sivan isFloyd (voice)
Floyd (voice)
Kid Cudi isClay (voice)
Clay (voice)
Zosia Mamet isCrimp (voice)
Crimp (voice)
Udostępniono1

Podobne tytuły

Jajko czy kura?
Chłopiec i czapla
Zadziwiający kot Maurycy
Aquaman i Zaginione Królestwo
Spider-Man: Poprzez multiwersum
Życzenie
Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa
Kung Fu Panda 4
Mój brat robot
Akademia Pana Kleksa
Inspektor Pająk
Mooned