What's happening?

Modern Overlay
Creed III

Creed III

Mar. 01, 2023USA116 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Creed III online?

„Creed III” to film, który przenosi nas w świat boksu, gdzie emocje, walka, i przywiązanie sięgają głęboko. Reżyserią tego niezwykłego dzieła zajął się Michael B. Jordan, który nie tylko przykuł uwagę widzów swoją grą aktorską, ale również swoim talentem w reżyserii.

Creed III CDA

Fabuła „Creed III” to opowieść o Adonisi Creedzie, który po zdominowaniu świata boksu, odnosił same sukcesy zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jednak jego spokój zostaje zachwiany, gdy na jego drodze pojawia się dawny przyjaciel z dzieciństwa, Damian (grany przez Jonathana Majora). Damian, kiedyś uznawany za złote dziecko boksu, po wieloletnim pozbawieniu wolności, pragnie powrócić na ring. To wyzwanie stawia Adonisowi przed dylematem – czy powinien stanąć do walki z przyjacielem z dzieciństwa?

Creed III cały film online

To więcej niż tylko pojedynek. To starcie, które stawia na szali nie tylko prestiż czy tytuły, ale również relacje i dawne rachunki. Adonis, by wyrównać rachunki z przeszłością, musi podjąć decyzję, która zmieni jego życie. Z drugiej strony, Damian nie ma już nic do stracenia i gotów jest zaryzykować wszystko, by powrócić do szczytu.

„Creed III” to film, który nie tylko porusza tematykę sportową, ale również ukazuje zawiłe relacje międzyludzkie, ambicje, oraz walkę z własnymi demonami. Scenariusz autorstwa Keenana Cooglera i Zacha Baylina doskonale oddaje napięcie i dramaturgię sytuacji, zmuszając widza do emocjonalnego zaangażowania się w losy bohaterów.

Creed III 2023

Produkcja filmu odbyła się w USA, a światowa premiera miała miejsce 1 marca 2023 roku. Polska publiczność miała okazję obejrzeć „Creed III” już 3 marca 2023 roku, kiedy to film trafił na ekrany kin. Rok po premierze, film został uhonorowany 10 nominacjami, co świadczy o jego znaczącym wkładzie w przemysł filmowy.

„Creed III” to nie tylko kolejna część sagi, ale również samodzielna opowieść, która porusza uniwersalne tematy i porusza serca widzów na całym świecie. To film, który pozostanie w pamięci i będzie dyskutowany przez długi czas po swojej premierze.

Creed III
Creed III
Creed III
Creed III
Creed III
Creed III
Creed III
Creed III
Creed III
Creed III
Oryginalny tytuł Creed III
Ocena IMDb 6.7 92,108 głosów
Ocena TMDb 7.128 2,305 głosów

Reżyser

Obsada

Michael B. Jordan isAdonis Creed
Adonis Creed
Tessa Thompson isBianca Creed
Bianca Creed
Jonathan Majors isDamian 'Dame' Anderson
Damian 'Dame' Anderson
Phylicia Rashād isMary-Anne Creed
Mary-Anne Creed
Mila Davis-Kent isAmara Creed
Amara Creed
Wood Harris isTony 'Little Duke' Evers
Tony 'Little Duke' Evers
Florian Munteanu isViktor Drago
Viktor Drago
Selenis Leyva isLaura Chavez
Laura Chavez
Thaddeus J. Mixson isAdonis Creed (15)
Adonis Creed (15)
Udostępniono0

Podobne tytuły

Madame Web
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
W głowie się nie mieści 2
Kickboxer 5: Odkupienie
Pierwszy gol
Znachor
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
Wielki Wóz
Shazam! Gniew bogów
Holy Spider
Dobrzy nieznajomi
Nieobliczalna