What's happening?

Modern Overlay
Doppelgänger. Sobowtór

Doppelgänger. Sobowtór

Jedna tożsamość, dwa życiorysy.Sep. 29, 2023Latvia115 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Doppelgänger. Sobowtór online?

„Doppelganger. Sobowtór” to film, który przenosi widzów w fascynujący czas przełomu lat 70. i 80. Akcja tego trzymającego w napięciu thrilleru rozgrywa się po dwóch stronach żelaznej kurtyny, ukazując równocześnie życie na Zachodzie i na Wschodzie. Reżyser Jan Holoubek oraz scenarzysta Andrzej Gołda stworzyli produkcję, która nie tylko wciąga swoją intrygą, ale także porusza głębokie tematy tożsamości i ludzkiej psychiki.

Doppelgänger. Sobowtór CDA

W filmie poznajemy dwóch głównych bohaterów: Hansa, w którego wcielił się z dużym talentem Jakub Gierszał, oraz Bitnera, zagrany przez utalentowanego Schuchardta. Pierwszy z nich żyje na Zachodzie, w dynamicznym Strasburgu, gdzie korzysta z dobrodziejstw tamtejszego życia. Hans wtapia się w społeczność, prowadząc równocześnie działalność szpiegowską. Z drugiej strony mamy Bitnera, który mieszka w Gdańsku i pracuje w stoczni. Wydaje się, że nic nie łączy tych dwóch mężczyzn, ale przeszłość skrywa tajemnicę, która zmusza ich do zmierzenia się z własnymi demonami i namiętnościami. Oba światy, na pozór tak różne, splatają się w filmowej opowieści, tworząc niezwykle intrygującą panoramę.

Doppelgänger. Sobowtór cały film online

Thriller „Doppelganger. Sobowtór” to nie tylko historia szpiegowska, ale także głęboki psychologiczny portret bohaterów. Jan Holoubek w mistrzowski sposób buduje atmosferę niepewności i zagrożenia, przenosząc widzów w czas i przestrzeń, gdzie każda decyzja może mieć drastyczne konsekwencje. Wnikliwy scenariusz autorstwa Andrzeja Gołdy pozwala zgłębiać tajemnice i motywacje postaci, co sprawia, że film wciąga od pierwszej do ostatniej minuty.

Warto także zauważyć, że „Doppelganger. Sobowtór” to nie tylko thriller, ale także film polityczny. Akcja rozgrywająca się po obu stronach żelaznej kurtyny stanowi nie tylko tło dla osobistych dramatów bohaterów, ale także ukazuje napiętą atmosferę czasów, gdzie każdy gest może mieć znaczenie polityczne. Polska produkcja świetnie oddaje klimat epoki oraz subtelnie ukazuje polityczne realia tamtych lat.

Doppelgänger. Sobowtór 2023

Premiera światowa „Doppelganger. Sobowtór” miała miejsce 18 września 2023 roku, z kolei polska publiczność mogła oglądać ten film od 29 września 2023 roku. Już od samego początku zdobył on uznanie zarówno widzów, jak i krytyków, którzy docenili zarówno doskonałą grę aktorską, jak i głęboki przekaz płynący z tej produkcji.

Wielowarstwowa fabuła, mistrzowskie aktorstwo oraz klimatyczna realizacja sprawiają, że „Doppelganger. Sobowtór” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników kina, którzy cenią sobie nie tylko dobrze zbudowany thriller, ale także głębsze przemyślenia na temat tożsamości, psychiki i politycznych realiów.

Doppelgänger. Sobowtór
Doppelgänger. Sobowtór
Doppelgänger. Sobowtór
Doppelgänger. Sobowtór
Doppelgänger. Sobowtór
Doppelgänger. Sobowtór
Doppelgänger. Sobowtór
Doppelgänger. Sobowtór
Oryginalny tytuł Doppelgänger. Sobowtór
Ocena IMDb 6.7 500 głosów
Ocena TMDb 5.333 6 głosów

Reżyser

Obsada

Jakub Gierszał isJózef Wieczorek vel Hans Steiner
Józef Wieczorek vel Hans Steiner
Emily Kusche isNina Steiner
Nina Steiner
Katarzyna Herman isoficer prowadząca
oficer prowadząca
Joachim Raaf isHelmut Steiner
Helmut Steiner
Jessica McIntyre isMarie Steiner
Marie Steiner
Andrzej Seweryn isojciec Wieczorka
ojciec Wieczorka
Nathalie Richard isHelga - matka Hansa
Helga - matka Hansa
Maximilien Seweryn isdziennikarz Pierre
dziennikarz Pierre
Udostępniono0

Podobne tytuły

Urojenie
Sztuka zabijania
Egzorcysta Papieża
Bez litości 3. Ostatni rozdział
Nagle
Pokusa
Gdy rodzi się zło
Mów do mnie!
Holy Spider
Ukryta sieć
Niepokalana
Kickboxer 3: Sztuka Walki