What's happening?

Modern Overlay
Egzorcysta Papieża

Egzorcysta Papieża

Apr. 05, 2023USA103 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Egzorcysta Papieża online?

W filmie zatytułowanym „Egzorcysta papieża” przenosimy się w przeszłość, do wydarzeń mających miejsce na hiszpańskiej prowincji. Owdowiała Julia (Alexandra Essoe), główna bohaterka, postanawia odwiedzić opactwo pozostawione przez swego zmarłego męża, który tragicznie zginął w wypadku samochodowym dwa lata wcześniej. Jej celem jest wyremontowanie posiadłości w nadziei na jej sprzedaż, aby spłacić długi rodziny. Towarzyszą jej dwaj dzieci: buntownicza Amy (Laurel Marsden) oraz syn Henry (Peter DeSouza-Feighoney).

Egzorcysta Papieża CDA

Jednakże idylliczny plan remontu i sprzedaży opactwa zmienia się w koszmar, gdy okazuje się, że młodszy z dzieci, Henry, zostaje zainfekowany przez siły nadprzyrodzonego zła. Sytuacja ta staje się na tyle niebezpieczna, że Watykan wysyła do rodziny egzorcystę, ojca Gabriele (Russel Crowe), aby pomógł w uwolnieniu chłopca od opętania.

W trakcie swojego pobytu w opactwie ojciec Gabriele odkrywa niezwykłe tajemnice, których istnienia Stolica Apostolska pragnęłaby uniknąć. Zmagając się z demonami przeszłości i duchami, które nawiedzają posiadłość, ojciec Gabriele staje przed wyzwaniem, które może przekroczyć granice jego wiary.

Egzorcysta Papieża 2023

Reżyserem tego przerażającego filmu jest Julius Avery, a scenariusz napisała wspólnie para Evan Spiliotopoulos i Michael Petroni. „Egzorcysta papieża” to horror, który po premierze 5 kwietnia 2023 roku na całym świecie (a w Polsce 12 kwietnia 2023 roku) wzbudził wiele kontrowersji i zdobył ogromną popularność. Choć film nie zdobył żadnych nagród, został uhonorowany czterema nominacjami, co świadczy o jego znaczeniu w świecie kina grozy.

Niewątpliwie „Egzorcysta papieża” to produkcja, która zaoferuje widzom niezapomniane doznania. Połączenie tajemniczej atmosfery opactwa, sił nadprzyrodzonych i wewnętrznych konfliktów bohaterów zapewnia wciągającą rozrywkę dla fanów horroru.

Egzorcysta Papieża
Egzorcysta Papieża
Egzorcysta Papieża
Egzorcysta Papieża
Egzorcysta Papieża
Egzorcysta Papieża
Egzorcysta Papieża
Egzorcysta Papieża
Egzorcysta Papieża
Egzorcysta Papieża
Oryginalny tytuł The Pope's Exorcist
Ocena IMDb 6.1 81,782 głosów
Ocena TMDb 7.03 2,443 głosów

Reżyser

Julius Avery
Reżyser

Obsada

Russell Crowe isFather Gabriele Amorth
Father Gabriele Amorth
Daniel Zovatto isFather Esquibel
Father Esquibel
Franco Nero isThe Pope
The Pope
Cornell John isBishop Lumumba
Bishop Lumumba
Ryan O'Grady isCardinal Sullivan
Cardinal Sullivan
Santi Bayón isRoberto Vasquez IV (Henry's Dad)
Roberto Vasquez IV (Henry's Dad)
Udostępniono0

Podobne tytuły

Tarot: Karta śmierci
Kickboxer 3: Sztuka Walki
Polowanie
Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!
Monster
Elevator Game
Pitbull. Nowe porządki
Niezniszczalni 4
Kruk
Nóż w nocnej ciszy
Sztuka zabijania
Pukając do drzwi