What's happening?

Modern Overlay
Jutro będzie nasze

Jutro będzie nasze

Oct. 26, 2023Italy118 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Jutro będzie nasze online?

Film „Jutro będzie nasze” (oryg. „Domani è nostro”), wyreżyserowany przez Paolę Cortellesi, przeniósł widzów do Rzymu drugiej połowy lat 40. XX wieku, miejsca, gdzie nadzieja splatała się z trudnościami dnia codziennego. Ta włoska komedia, której premiera światowa miała miejsce 18 października 2023 roku, a polska premiera kinowa została zaplanowana na 24 maja 2024 roku, zebrała liczne pochwały krytyków oraz zdobyła prestiżową nagrodę i 19 nominacji.

Jutro będzie nasze CDA

Scenariusz filmu, napisany przez Paolę Cortellesi we współpracy z Furio Andreottim, ukazuje życie Delii, granej przez samą Cortellesi, która jest żoną Ivana (w tej roli Valerio Mastandrea) oraz matką trójki dzieci. Delia, pomimo że uwikłana była w trudną relację z autorytarnym i gwałtownym mężem, znalazła ukojenie w przyjaźni z Marisą (Emanuela Fanelli), swoją najlepszą przyjaciółką. Wspólnie dzieliły one chwile radości i intymnych zwierzeń, które były odskocznią od ich szarej rzeczywistości.

Film doskonale oddaje atmosferę tamtych czasów, pokazując Rzym rozdarty pomiędzy pozytywnymi zmianami po Wyzwoleniu a problemami wynikającymi z powojennej odbudowy. W obrazie tym widzowie mogą dostrzec nie tylko codzienne zmagania postaci z ekonomicznymi trudnościami, ale również ich wewnętrzne walki i dążenie do lepszego życia.

Jutro będzie nasze vider

Kulminacyjnym momentem opowieści jest wiosna, kiedy to rodzina Delii z entuzjazmem przygotowuje się do zaręczyn Marcelli (Romana Maggiora Vergano), najstarszej córki. Wydarzenie to miało być przełomem w ich monotonnym życiu, jednak niespodziewany list, który przybywa do ich domu, wywraca wszystko do góry nogami. List ten jest początkiem serii zdarzeń, które zmuszają Delię do głębokiej introspekcji oraz do poszukiwania odwagi, aby zmierzyć się z własnymi lękami i wyobrazić sobie lepsze jutro.

Jutro będzie nasze cały film online

„Jutro będzie nasze” to film, który z umiejętnością łączy elementy komedii z głębszymi, dramatycznymi wątkami, ukazując bohaterów w ich zmaganiach z życiowymi wyzwaniami. Obraz ten, mimo że osadzony w specyficznych realiach historycznych, przemawia do współczesnego widza uniwersalnymi tematami jak poszukiwanie nadziei, odwagi i zmiany.

Reżyseria i scenariusz autorstwa Paoli Cortellesi sprawiają, że film jest osobistym, autentycznym dziełem, które odzwierciedla jej wrażliwość artystyczną oraz umiejętność opowiadania historii, które angażują i inspirują. Włoska produkcja ta stanowi istotny głos w kinie europejskim, potwierdzając, że komedia może być nie tylko źródłem rozrywki, ale i głębokiego przemyślenia.

Jutro będzie nasze 2023

„Jutro będzie nasze” z pewnością zasłużyło na otrzymane nagrody i nominacje, stanowiąc dowód na to, że kino może skutecznie bawić, jednocześnie zachęcając do refleksji nad własnym życiem i wyborami. Film ten, choć osadzony w przeszłości, z pewnością ma wiele do powiedzenia dzisiejszym widzom, którzy w jego fabule odnajdą nie tylko odzwierciedlenie historycznych realiów, ale również uniwersalne pytania o znaczenie rodziny, przyjaźni i osobistej odwagi.

Jutro będzie nasze
Jutro będzie nasze
Jutro będzie nasze
Jutro będzie nasze
Jutro będzie nasze
Jutro będzie nasze
Jutro będzie nasze
Jutro będzie nasze
Jutro będzie nasze
Jutro będzie nasze
Oryginalny tytuł C'è ancora domani
Ocena IMDb 7.7 6,900 głosów
Ocena TMDb 8.186 950 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Fin del mundo?
Ślub doskonały
Maskarada
Perfect Days
Creed III
Pies i Robot
Za duży na bajki 2
Gran Turismo
Plan na miłość
Kos
Królowa wojownik
Till