What's happening?

Modern Overlay
Reality

Reality

Jun. 02, 2023France83 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Reality online?

W filmie pt. „Reality”, którego światowa premiera miała miejsce 18 lutego 2023 roku, a polska premiera odbyła się 11 sierpnia tego samego roku, widzowie zostają zaproszeni do świata 25-letniej Reality Winner, w którą wcieliła się gwiazda „Euforii”, Sydney Sweeney. Włosy ma spięte w niedbały kok, jej wzrok wlepiony jest w monitor. Pod białą koszulą prześwituje podkoszulek, a jej żółte trampki nie mają sznurówek. Reality to młoda tłumaczka, która prowadzi swoją rutynę. Po pracy uczestniczy w zajęciach jogi, robi zakupy na kolejne dni, delektuje się mrożoną kawą i publikuje selfie na Instagramie. W stresowych sytuacjach broni się humorem. Jednakże, jej życie staje się skomplikowane, gdy agenci FBI przeszukują jej dom, podejrzewając ją o wydrukowanie tajnych dokumentów. Tymczasem ona skupia się bardziej na swoim kocie i psie, których stresuje obecność obcych mężczyzn.

Reality CDA

„Reality” to niezwykły portret współczesnej dziewczyny, na który czekaliśmy długo. To historia o dziewczynie, która nie daje się zaszufladkować – jej osobowość nosi w sobie wiele kolorów. Reality korzysta z różnych wariacji kobiecości, niczym z masek, które naprzemiennie zakłada. Jej miłość do spokoju, który daje joga, nie wyklucza tego, że w wolnym czasie ćwiczy crossfit. Jej nieszablonowość i wszechstronna wiedza imponuje – i właśnie takie są współczesne kobiety. Gdy sytuacja tego wymaga, chowa się za stereotypami blondynki, by odbijać piłeczkę i korzystać ze swojej inteligencji. Kiedy czuje się zagrożona, ucieka się do humoru – tak jak wielu z nas.

Reality cały film online

Reżyserem „Reality” jest Tina Satter, która wraz z Jamesem Paulem Dallasem odpowiada także za scenariusz. Ten film to nie tylko dramat, ale również intymne spotkanie z bohaterką, które trwa dziewięćdziesiąt minut. Jest to jak podróż po emocjonalnych labiryntach współczesnej młodej kobiety, których nie brakuje wrażliwości, sprzeczności i siły. W tej roli Sydney Sweeney udowadnia, że posiada wystarczający talent, by zostać wielką aktorką.

Produkcja „Reality” pochodzi z USA i od samego początku wzbudziła zainteresowanie widzów swoją nietypową fabułą i wyrazistymi postaciami. Premiera filmu na światowym rynku kinowym w lutym 2023 roku przyciągnęła uwagę mediów i krytyków filmowych. Polska premiera natomiast, która odbyła się w sierpniu tego samego roku, umożliwiła polskim widzom wnikliwe spojrzenie w świat Reality Winner i jej niekonwencjonalnych doświadczeń.

Reality 2023

„Reality” jest obrazem współczesności, w którym protagoniści zmierzają przez labirynty codzienności, próbując odnaleźć się w świecie pełnym sprzeczności i wyzwań. To historia o sile, wytrwałości i poszukiwaniu tożsamości w świecie, który często stawia przeszkody. Dzięki swojej autentyczności i głębi „Reality” staje się ważnym głosem w kinematografii współczesnej.

Reality
Reality
Reality
Reality
Reality
Reality
Reality
Reality
Reality
Reality
Oryginalny tytuł Reality
Ocena IMDb 6.7 18,886 głosów
Ocena TMDb 6.425 285 głosów

Reżyser

Obsada

Sydney Sweeney isReality Winner
Reality Winner
Josh Hamilton isAgent Garrick
Agent Garrick
Marchánt Davis isAgent Taylor
Agent Taylor
Benny Elledge isJoe (Unknown Male)
Joe (Unknown Male)
John Way isFBI Agent
FBI Agent
Reality Winner isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Tucker Carlson isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Bill Maher isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Udostępniono0

Podobne tytuły

Wieloryb
Piękna katastrofa 2
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
Filip
Perfect Days
Śnieżne bractwo
Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!
Maskarada
Priscilla
Kiedy stopi się lód
Bękart
Challengers