What's happening?

Modern Overlay
Pierwszy dzień mojego życia

Pierwszy dzień mojego życia

Jan. 26, 2023Italy121 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Pierwszy dzień mojego życia online?

Pierwszy dzień mojego życia to niezwykły film, który zaprasza widza do głębokiej refleksji nad sensem istnienia oraz mocą decyzji życiowych. Wprowadza nas w świat osób zmagających się z wewnętrznymi demonami, pragnących zakończyć swój żywot, ale dających jeszcze jedną szansę sobie i innym.

Fabuła filmu koncentruje się wokół tajemniczego mężczyzny, w którego wciela się utalentowany Toni Servillo. Przechadzając się deszczowymi ulicami Rzymu, zbiera on z ulicy obcych sobie ludzi, każdego z innym powodem do chęci zakończenia życia. Po zatrzymaniu ich w hotelu, rozpoczyna się niezwykła podróż przez ich życiowe historie.

Pierwszy dzień mojego życia CDA

Wśród bohaterów znajduje się Arianna, policjantka żyjąca w niemożliwym do zniesienia żalu, w którą wciela się Margherita Buy. Napoleon, grany przez Valerio Mastandrea, to zawodowy motywator, który sam boryka się z wewnętrzną pustką. Daniele, 12-letni diabetyk z problemami z nadwagą i nękany przez rówieśników, oraz sparaliżowana gimnastyczka Emilia (Sara Serraiocco) tworzą dalszą część tej zróżnicowanej grupy. Wszystkie te postacie łączy wspólne pragnienie – zakończenia cierpień poprzez samobójstwo.

Pierwszy dzień mojego życia cały film online

Jednakże, dzięki działaniom tajemniczego mężczyzny, bohaterowie otrzymują szansę na nowe spojrzenie na życie. Są „zawieszeni w czasie”, mając tydzień na ponowne odkrycie radości życia i znalezienie powodów, by kontynuować swoją drogę. To tygodniowe spotkanie z samym sobą oraz innymi pozwala im spojrzeć na swoje życie z nowej perspektywy.

Reżyserem tego filmu jest Paolo Genovese, który wraz z Isabellą Aguilar odpowiedzialny jest także za scenariusz. Ich praca pozwoliła stworzyć głęboko poruszającą historię, która dotyka trudnych tematów życiowych w sposób delikatny i subtelny.

Pierwszy dzień mojego życia 2023

Komedia to gatunek, który może wydawać się niepasujący do tematyki tak poważnych jak samobójstwo czy depresja. Jednak Pierwszy dzień mojego życia udowadnia, że humor może być narzędziem do wyrażania głębokich emocji i poruszania trudnych tematów. Włoska produkcja, premierę miała 26 stycznia 2023 roku, a polska premiera kinowa odbyła się 21 lipca 2023 roku.

Pierwszy dzień mojego życia to film, który zmusza do refleksji nad sensem istnienia, pokazując, że nawet w najciemniejszych chwilach istnieje nadzieja. To opowieść o drugiej szansie, o sile ludzkiej determinacji i o tym, że nawet najtrudniejsze wybory mogą prowadzić do odkrycia piękna życia.

Pierwszy dzień mojego życia
Pierwszy dzień mojego życia
Pierwszy dzień mojego życia
Pierwszy dzień mojego życia
Pierwszy dzień mojego życia
Pierwszy dzień mojego życia
Pierwszy dzień mojego życia
Pierwszy dzień mojego życia
Pierwszy dzień mojego życia
Pierwszy dzień mojego życia
Oryginalny tytuł Il primo giorno della mia vita
Ocena IMDb 6.7 1,983 głosów
Ocena TMDb 6.7 129 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Reality
Till
Między nami żywiołami
Imperium światła
Ukryta sieć
Challengers
Noc 12 października
Tylko nie ty
Ślub doskonały
Super Mario Bros. Film
Tata
Sami swoi