What's happening?

Modern Overlay
Śnieżne bractwo

Śnieżne bractwo

Dec. 15, 2023Spain144 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Śnieżne bractwo online?

Film „Śnieżne bractwo”, wyreżyserowany przez J.A. Bayonę, to poruszająca opowieść, która przenosi nas w czasy lat 70. i ukazuje dramatyczną historię grupy młodych graczy amatorskiej drużyny rugby z Montevideo, Urugwaju. Rok 1972 był dla nich rokiem, który na zawsze zmienił ich życie.

Wyprawa do Santiago, Chile, na kolejny mecz stanowiła dla nich wyjątkowe wydarzenie. Dla wielu z nich był to pierwszy tak odległy wyjazd, co wzbudzało w nich ogromne emocje i podekscytowanie. Zbierając pieniądze na podróż, angażowali w nią przyjaciół i członków rodziny, nie podejrzewając nawet, że ta podróż przyniesie im takie niespodziewane i tragiczne wydarzenia.

Śnieżne bractwo CDA

Po starcie samolotu nieszczęście w postaci turbulencji i błędnego obniżenia lotu nad przełęczą w Andach brutalnie przerwało ich marzenia o meczu. Upadek samolotu był początkiem dramatu, który naznaczył ich życie na zawsze. Oderwane skrzydła, dziury w kadłubie, ekstremalne warunki pogodowe – to wszystko stworzyło ponury obraz sytuacji, w której znaleźli się rozbitkowie.

Beznadziejna sytuacja, brak wyposażenia, temperatury spadające o 30 stopni, to tylko niektóre z przeciwności, jakie musieli pokonać, aby przetrwać. Nie wszyscy mieli takie szczęście. Niektórzy zmarli na skutek odniesionych obrażeń lub zamarznięcia. Dla tych, którzy pozostali przy życiu, każdy dzień był walką o przetrwanie, nadzieją na ratunek.

Śnieżne bractwo cały film online

Po dziesięciu dniach od katastrofy, kiedy ocalałym udało się odnaleźć radio i dowiedzieć, że poszukiwania zostały zakończone, nadzieja na ratunek zaczęła zanikać. Ich opowieść poruszyła serca milionów ludzi na całym świecie, a film „Śnieżne bractwo” stanowi wierną rekonstrukcję tych tragicznych wydarzeń.

Reżyser J.A. Bayona oraz scenarzyści J.A. Bayona i Nicolas Casariego wykreowali film pełen emocji, który ukazuje siłę ludzkiej determinacji w obliczu ekstremalnych warunków. Gatunkowo mieszczący się w kategorii biograficznego dramatu, „Śnieżne bractwo” przynosi widzom historię opartą na prawdziwych wydarzeniach.

Śnieżne bractwo 2023

Produkcja filmu odbyła się przy współpracy kilku krajów: Urugwaju, Hiszpanii, Chile i USA, co tylko podkreśla międzynarodowy charakter tragedii, która dotknęła bohaterów tego filmu. Premiera światowa odbyła się 9 września 2023 roku, wzbudzając ogromne zainteresowanie i uznanie widzów oraz krytyków.

„Śnieżne bractwo” to film, który zadaje trudne pytania o ludzką wytrzymałość, solidarność i nadzieję w obliczu przeciwności losu. To historia, która pozostaje w pamięci na zawsze, przypominając nam o sile, którą posiadamy, gdy świat wydaje się nas porzucać.

Śnieżne bractwo
Śnieżne bractwo
Śnieżne bractwo
Śnieżne bractwo
Śnieżne bractwo
Śnieżne bractwo
Śnieżne bractwo
Śnieżne bractwo
Śnieżne bractwo
Śnieżne bractwo
Oryginalny tytuł La sociedad de la nieve
Ocena IMDb 7.8 118,663 głosów
Ocena TMDb 8.072 2,297 głosów

Reżyser

J. A. Bayona
Reżyser

Obsada

Enzo Vogrincic isNuma Turcatti
Numa Turcatti
Agustín Pardella isFernando 'Nando' Parrado
Fernando 'Nando' Parrado
Matías Recalt isRoberto Canessa
Roberto Canessa
Tomás Wolf isGustavo Zerbino
Gustavo Zerbino
Diego Vegezzi isMarcelo Pérez del Castillo
Marcelo Pérez del Castillo
Esteban Kukuriczka isAdolfo 'Fito' Strauch
Adolfo 'Fito' Strauch
Francisco Romero isDaniel Fernández Strauch
Daniel Fernández Strauch
Rafael Federman isEduardo Strauch Urioste
Eduardo Strauch Urioste
Felipe Otaño isCarlitos Páez
Carlitos Páez
Agustín Della Corte isAntonio 'Tintin' Vizintín
Antonio 'Tintin' Vizintín
Udostępniono0

Podobne tytuły

Mój sąsiad Adolf
Bob Marley: One Love
Przesilenie zimowe
Sea Sparkle
La chimera
Perfect Days
W głowie się nie mieści 2
Vincent musi umrzeć
Napoleon
Wielki Wóz
Aftersun
Kickboxer 5: Odkupienie