What's happening?

Modern Overlay
Niewierni w Paryżu

Niewierni w Paryżu

Sep. 15, 2023France96 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Niewierni w Paryżu online?

„Niewierni w Paryżu” to film, który przenosi widza w świat pozornie doskonałego małżeństwa, by odsłonić zawiłości ludzkich relacji, pokusy oraz konsekwencje zdrady. Reżyserowany i napisany przez legendarnego Woody’ego Allena, obraz ten jest mieszanką dramatu, thrillera oraz romansu. Premiera światowa miała miejsce 4 września 2023 roku, a polska premiera kinowa odbyła się 17 listopada 2023 roku.

Fabuła filmu skupia się na Fanny (Lou de Laâge) i Jeanie (Melvil Poupaud), którzy na pierwszy rzut oka wydają się mieć idealne życie małżeńskie. Oboje odnoszą sukcesy zawodowe, mieszkają w przepięknym apartamencie w ekskluzywnej dzielnicy Paryża, a ich uczucie wydaje się nienaruszone. Jednakże wszystko zmienia się, gdy Fanny przypadkowo spotyka Alaina (Niels Schneider), swojego dawnego kolegę z liceum. Ta przypadkowa konfrontacja otwiera drzwi do zakazanej przeszłości i zaczyna komplikować pozornie spokojne życie Fanny i Jeana.

Niewierni w Paryżu CDA

Obsesyjna przyjemność związana z rozwojem relacji między Fanny a Alainem stanowi centralny motyw filmu. Ich spotkania stają się coraz bardziej emocjonalne i niebezpieczne, prowokując widza do zastanowienia się nad moralnością i granicami miłości. Woody Allen zręcznie prowadzi widza przez labirynt uczuć i emocji, ukazując subtelne niuanse ludzkiej psychiki.

Lou de Laâge w roli Fanny wyróżnia się subtelnym i wielowymiarowym portretowaniem bohaterki. Jej wewnętrzna walka między lojalnością wobec męża a pragnieniem zakazanej miłości jest fascynująca i przekonująca. Melvil Poupaud jako Jean doskonale oddaje konflikt między zaufaniem a podejrzeniami, stając się symbolem stabilności i niestabilności jednocześnie.

Niewierni w Paryżu cały film online

Niels Schneider wcielający się w postać Alaina przynosi do filmu charyzmę i tajemniczość. Jego postać jest zagadkowa i niebezpieczna, co prowokuje zarówno bohaterów, jak i widza, do refleksji nad moralnością i konsekwencjami ich działań.

Paryż jest nie tylko tłem dla historii, ale staje się niemalże trzecią postacią w filmie. Reżyser umiejętnie wykorzystuje malownicze ulice i zaułki, aby podkreślić romantyczny, a jednocześnie niebezpieczny charakter miasta, które może być świadkiem zarówno namiętności, jak i zdrady.

Niewierni w Paryżu 2023

„Niewierni w Paryżu” to nie tylko historia o zdradzie i jej konsekwencjach, ale także głęboka refleksja nad naturą ludzkich uczuć i relacji. Woody Allen w swoim charakterystycznym stylu prowokuje widza do zadawania trudnych pytań o miłość, lojalność i moralność. Jego film otwiera dyskusję na temat tego, co naprawdę znaczy być wiernym i czy uczucie z czasem może zmienić swoje oblicze.

W rezultacie „Niewierni w Paryżu” pozostaje filmem, który długo pozostaje w pamięci widza po zakończeniu projekcji. To nie tylko pasjonująca opowieść, ale także głęboka analiza ludzkiej natury i relacji międzyludzkich, którą warto przeżyć i przeanalizować.

Niewierni w Paryżu
Niewierni w Paryżu
Niewierni w Paryżu
Niewierni w Paryżu
Niewierni w Paryżu
Niewierni w Paryżu
Niewierni w Paryżu
Niewierni w Paryżu
Niewierni w Paryżu
Niewierni w Paryżu
Oryginalny tytuł Coup de chance
Ocena IMDb 6.5 3,970 głosów
Ocena TMDb 6.4 162 głosów

Reżyser

Woody Allen
Reżyser

Obsada

Lou de Laâge isFanny Fournier (née Moreau)
Fanny Fournier (née Moreau)
Valérie Lemercier isCamille Moreau
Camille Moreau
Melvil Poupaud isJean Fournier
Jean Fournier
Niels Schneider isAlain Aubert
Alain Aubert
Elsa Zylberstein isCaroline Blanc
Caroline Blanc
Grégory Gadebois isLe détective Henri Delauny
Le détective Henri Delauny
Anne Loiret isDelphine
Delphine
Udostępniono0

Podobne tytuły

Bo się boi
Ferrari
Czerwone niebo
Pies i Robot
Cudowny chłopak. Biały ptak
Sea Sparkle
W nich cała nadzieja
Napoleon
Mała syrenka
Wielki Wóz
Tótem
Bob Marley: One Love