What's happening?

Modern Overlay
Baby boom, czyli Kogel Mogel 5

Baby boom, czyli Kogel Mogel 5

Komedia taka jak dawniej.Jan. 26, 202487 Min.
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Baby boom, czyli Kogel Mogel 5 online?

Film „Baby boom czyli Kogel Mogel 5” to polska komedia, która kontynuuje losy znanej serii filmowej. Opowieść skupia się na losach rodziny Zawadów, która przenosi się do nowego domu, zabytkowego dworu, aby rozpocząć nowy etap życia. Jednakże, jak to często bywa w komediach, życie nie układa się tak łatwo, jakby się mogło wydawać.

Piotruś, główny bohater filmu, wraz z żoną, teściową oraz Leopoldem, staje przed wyzwaniem przystosowania się do nowego otoczenia. Marlenka, żona Piotrusia, postanawia nadać rodzinie bardziej elegancki styl, który pasowałby do ich nowej rezydencji. W międzyczasie Agnieszka, siostra Piotrusia, odnosi sukcesy na uczelni, broniąc doktorat. Jednak radość z osiągnięcia naukowego tytułu przerywa nieoczekiwana wiadomość o ciąży.

Baby boom, czyli Kogel Mogel 5 CDA

Gdy na świat przychodzi mały Kuba, życie rodziny Zawadów komplikuje się jeszcze bardziej. Piotruś, obserwując narodziny dziecka siostry, zaczyna coraz bardziej pragnąć własnego potomstwa, co wywołuje przerażenie u Marlenki. W tym samym czasie Marcin, znajomy rodziny i świeżo upieczony tata, wpada w panikę i znika, zostawiając swoją partnerkę samej z noworodkiem.

Dodatkowo do wątku rodzinnego dołącza tajemnicza postać Kamili, dziewczyny w zaawansowanej ciąży, która szuka Zawadów w Brzózkach. Jej niespodziewane pojawienie się wprowadza dodatkowe zamieszanie do życia już i tak zawiłego świata bohaterów.

Baby boom, czyli Kogel Mogel 5 cały film online

Film „Baby boom czyli Kogel Mogel 5” kontynuuje tradycję serii komedii Kogel Mogel, które zyskały popularność w polskim kinie. Charakteryzuje go lekki, humorystyczny ton, którym autorzy oddają codzienne perypetie bohaterów. Jednakże, mimo że film bazuje na humorze, porusza również tematy bardziej poważne, takie jak rodzina, miłość, czy przemiany życiowe.

Jednym z głównych motywów filmu jest przemiana życiowa głównych bohaterów. Piotruś, który początkowo wydaje się być niezbyt zainteresowany posiadaniem dzieci, stopniowo zmienia swoje podejście, zainspirowany narodzinami Kuby. Marlenka, z kolei, musi pogodzić swoje marzenia o eleganckim życiu z rzeczywistością bycia matką.

Film porusza także kwestię odpowiedzialności rodzicielskiej i partnerstwa w związku. Wątek zniknięcia Marcina i jego pozostawienie partnerki samej z dzieckiem ukazuje trudności, jakie mogą wystąpić w relacjach międzyludzkich, zwłaszcza w kontekście rodziny i wspólnej przyszłości.

Baby boom, czyli Kogel Mogel 5 2024

Dodatkowo, pojawienie się Kamili dodaje nieco tajemniczości i napięcia do fabuły. Jej tajemnicza ciąża i poszukiwanie Zawadów w Brzózkach stwarza dodatkowe zawirowania, które trzymają widza w napięciu, próbującego zgłębić tajemnicę jej pochodzenia i celu.

Pod względem stylistycznym film utrzymany jest w konwencji typowej dla komedii rodzajowej. Lekka muzyka, kolorowe scenografie i komiczne sytuacje sprawiają, że „Baby boom czyli Kogel Mogel 5” jest filmem przyjemnym i lekkim, idealnym na wieczór spędzony z rodziną lub przyjaciółmi.

Ogólnie rzecz biorąc, „Baby boom czyli Kogel Mogel 5” to film, który kontynuuje tradycję serii, wprowadzając nowe wątki i rozwijając postaci znane z poprzednich części. Humor, emocje i napięcie fabularne sprawiają, że film ten może przyciągnąć uwagę widzów poszukujących lekkiej, przyjemnej rozrywki, ale również tych, którzy chcą zastanowić się nad poważniejszymi kwestiami życiowymi.

Baby boom, czyli Kogel Mogel 5
Oryginalny tytuł Baby boom, czyli Kogel Mogel 5

Reżyser

Anna Wieczur
Reżyser

Obsada

Maciej Zakościelny isPiotr Wolański
Piotr Wolański
Katarzyna Skrzynecka isMarlena Wolańska
Marlena Wolańska
Aleksandra Hamkało isAgnieszka Wolańska
Agnieszka Wolańska
Nikodem Rozbicki isMarcin Zawada
Marcin Zawada
Grażyna Błęcka-Kolska isKatarzyna Zawada
Katarzyna Zawada
Zdzisław Wardejn isprofessor Marian Wolański
professor Marian Wolański
Dorota Stalińska isMarlena's mother
Marlena's mother
Marian Opania isLeopold Kapusta
Leopold Kapusta
Małgorzata Rożniatowska isZofia Goździkowa
Zofia Goździkowa
Wiktor Zborowski ismayor Zygmunt Maciejak
mayor Zygmunt Maciejak
Udostępniono0

Podobne tytuły

Piep*zyć Mickiewicza
Dziwne ścieżki życia
Babilon
Powoli
Kickboxer 4
Inspektor Pająk
Dream Scenario
Heaven in Hell
Pies i kot
Piękna katastrofa 2
Barbie
Pokusa