What's happening?

Modern Overlay
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret

Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret

Mar. 29, 2023USA107 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret online?

W latach siedemdziesiątych, na fali przemian społecznych i kulturowych, pojawił się film, który zachwycił widzów swoją szczerością i głębią. „Jesteś tam Boże? To ja Margaret”, wyreżyserowany przez Kelly Fremon Craig, to poruszająca opowieść o dorastaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości i relacji z Bogiem.

Akcja filmu rozgrywa się w 1970 roku w Nowym Jorku. Główną bohaterką jest 11-letnia Margaret, w którą wcieliła się utalentowana Abby Ryder Fortson. Powracając z letniego obozu, Margaret dowiaduje się o planowanym przez rodziców przeprowadzce na przedmieścia New Jersey. Ta zmiana wywołuje w niej mieszane uczucia – tęskni za babcią i przyjaciółmi, a jednocześnie jest niepewna nowej sytuacji.

Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret CDA

Jednak to nie wszystko, co przynosi nowe życie Margaret. Dziewczynka zaczyna rozmawiać z Bogiem, prosząc Go o pomoc i wsparcie w adaptacji do nowej rzeczywistości. Liczy na to, że Bóg dostarczy jej jedynie pozytywne doświadczenia. Ta niewinna rozmowa z Bogiem staje się dla niej źródłem siły i nadziei w obliczu zmian.

Wkrótce po przeprowadzce Margaret poznaje sąsiadkę, Nancy, grana przez Elle Graham. Nancy to dziewczynka o dojrzałym spojrzeniu na świat, która zaprasza Margaret do tajemniczego klubu. To spotkanie staje się początkiem niezwykłej przyjaźni i odkrywania nowych, fascynujących aspektów życia.

Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret cały film online

Pierwszy dzień w nowej szkole przynosi Margaret wiele przyjemnych doświadczeń, jednak równocześnie towarzyszy mu także burzliwe przeżycia związane z okresem dojrzewania. To czas, kiedy dziewczyna stara się zrozumieć siebie i świat, w którym się znajduje.

„Jesteś tam Boże? To ja Margaret” to film, który porusza głębokie tematy w lekki i humorystyczny sposób. Kelly Fremon Craig doskonale ukazała delikatność procesu dorastania oraz poszukiwania własnej tożsamości. Świetnie napisany scenariusz, w którym również sama reżyserka wzięła udział, zachwycił krytyków i publiczność.

Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret 2023

Produkcja filmu odbyła się w Stanach Zjednoczonych, a premiera miała miejsce 23 kwietnia 2023 roku. Od tego czasu film zdobył serca widzów na całym świecie, co potwierdzają liczne nagrody i nominacje. „Jesteś tam Boże? To ja Margaret” otrzymał 5 nagród oraz 18 nominacji, co świadczy o jego niekwestionowanej jakości i znaczeniu w świecie kina.

Dzięki swej uniwersalnej tematyce i wspaniałej obsadzie „Jesteś tam Boże? To ja Margaret” stał się filmem, który pozostanie w pamięci widzów na długo po zakończeniu projekcji. To opowieść o wierze, przyjaźni i odwadze, która porusza i inspiruje.

Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
Oryginalny tytuł Are You There God? It's Me, Margaret.
Ocena IMDb 7.3 26,574 głosów
Ocena TMDb 7.279 267 głosów

Reżyser

Obsada

Abby Ryder Fortson isMargaret Simon
Margaret Simon
Rachel McAdams isBarbara Simon
Barbara Simon
Kathy Bates isSylvia Simon
Sylvia Simon
Elle Graham isNancy Wheeler
Nancy Wheeler
Benny Safdie isHerbert Simon
Herbert Simon
Amari Alexis Price isJanie Loomis
Janie Loomis
Kate MacCluggage isMrs. Jan Wheeler
Mrs. Jan Wheeler
Landon S. Baxter isEvan Wheeler
Evan Wheeler
Udostępniono0

Podobne tytuły

Królowa chaosu
Test na teściów
Osobliwości sycylijskie
Tyle co nic
Maestro
Dziwne ścieżki życia
Alibi.com 2
Kot w butach: Ostatnie życzenie
Kos
Chleb i sól
Jajko czy kura?
Powołany 2