What's happening?

Modern Overlay
Mean Girls

Mean Girls

Plastik na zawsze.Jan. 10, 2024USA113 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Mean Girls online?

„Mean Girls” to komedia muzyczna, która swoją premierę miała światową 10 stycznia 2024 roku, natomiast polska premiera kinowa odbyła się 15 marca 2024 roku. Film ten, w reżyserii Samantha Jayne i Arturo Pereza Jr., jest adaptacją kultowego obrazu z lat 2000, o tym samym tytule, który zdobył ogromną popularność.

Sfrustrowana decyzją matki o przeprowadzce z Kenii do Ameryki, nieśmiała nastolatka Cady (Angourie Rice) próbuje jakoś przetrwać swój pierwszy dzień w nowej szkole. Jednakże, szybko dostrzegają ją outsiderzy Janis (Auli’i Cravalho) oraz Damian (Jaquel Spivey), którzy postanawiają jej pomóc. Wkrótce Cady zostaje wprowadzona do szkolnego świata pełnego grupkowych adoracji, w tym do „Plastików”, którymi rządzi wredna manipulantka Regina (Reneé Rapp).

Mean Girls CDA

Fart, albo i nie, Regina również zauważa Cadę i proponuje wspólny lunch, co nowi znajomi postanawiają wykorzystać, przekonując świeżaka nie tylko do szpiegowania Reginy, ale także do zdawania im relacji. Kiedy uwagę Cady zdobywa przystojniak Aaron (Christopher Briney), od razu zostaje ostrzeżona, że nie ma do niego dostępu…

Tina Fey, autorka scenariusza, przenosi widzów w klimat szkolnej rzeczywistości, gdzie przyjaźń, zazdrość i manipulacja miesza się w niezwykły sposób. Gatunkowo, film „Mean Girls” to komedia z elementami musicalu, co dodaje mu unikalnego charakteru.

Mean Girls cały film online

Przez całą produkcję widać starannie wyreżyserowane sceny, które oddają nie tylko humorystyczny ton filmu, ale także dramatyczne momenty, kiedy bohaterowie muszą zmierzyć się z własnymi słabościami i decyzjami. Świetnie dobrani aktorzy, w tym główna gwiazda Angourie Rice, doskonale oddają emocje i dynamikę relacji między postaciami.

Produkcja „Mean Girls” jest wyjątkowym hołdem dla oryginalnego filmu, który zyskał status kultowego w popkulturze. Nowa wersja zachowuje esencję pierwowzoru, ale wnosi również nowe elementy i świeże spojrzenie na tematykę przyjaźni, tożsamości i akceptacji w szkolnym środowisku.

Mean Girls 2024

Podsumowując, „Mean Girls” to pełna humoru i emocji komedia muzyczna, która z pewnością trafia w gusta widzów różnych grup wiekowych. Dzięki starannej pracy reżyserskiej, wspaniałej obsadzie oraz dynamicznej fabule, film ten zyskuje uznanie nie tylko jako rozrywka, ale także jako obraz odzwierciedlający współczesne wyzwania życia szkolnego.

Mean Girls
Mean Girls
Mean Girls
Mean Girls
Mean Girls
Mean Girls
Mean Girls
Mean Girls
Mean Girls
Mean Girls
Oryginalny tytuł Mean Girls
Ocena IMDb 5.9 19,456 głosów
Ocena TMDb 6.307 251 głosów

Reżyser

Obsada

Angourie Rice isCady Heron
Cady Heron
Reneé Rapp isRegina George
Regina George
Auli'i Cravalho isJanis 'Imi'ike
Janis 'Imi'ike
Jaquel Spivey isDamian Hubbard
Damian Hubbard
Avantika isKaren Shetty
Karen Shetty
Bebe Wood isGretchen Wieners
Gretchen Wieners
Christopher Briney isAaron Samuels
Aaron Samuels
Jenna Fischer isMrs. Heron
Mrs. Heron
Busy Philipps isMrs. George
Mrs. George
Tina Fey isMs. Norbury
Ms. Norbury
Udostępniono0

Podobne tytuły

Bez urazy
Garfield
W trójkącie
Matka siedzi z tyłu
Piep*zyć Mickiewicza
Baby boom, czyli Kogel Mogel 5
Opadające liście
Kung Fu Panda 4
Czasem myślę o umieraniu
Wonka
Vincent musi umrzeć
Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa