What's happening?

Modern Overlay
Dobra osoba

Dobra osoba

Mar. 23, 2023Canada128 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Dobra osoba online?

„Dobra osoba” to film, który przenosi nas w świat bolesnej transformacji i duchowej odnowy. Reżyserowany i napisany przez utalentowanego Zacha Braffa, produkcja ta zawiera w sobie niezwykłą głębię emocjonalną i przekazuje ważne przesłanie o sile przetrwania i przezwyciężania trudności.

Dobra osoba CDA

Fabuła filmu ukazuje historię Alison (wcielanej przez utalentowaną Florence Pugh), młodej kobiety pełnej energii i beztroski, która pewnego dnia doświadcza tragicznego wypadku samochodowego. W wyniku tego zdarzenia traci bliskich sobie ludzi i zostaje sama z ciężkimi obrażeniami oraz ogromnym poczuciem winy. Po roku od tragedii Alison popada w uzależnienie od leków przeciwbólowych, próbując uciec od bólu zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Jej życie wydaje się być kompletnie złamane, a wspomnienia o dawnej beztroskiej egzystencji tylko pogłębiają jej cierpienie.

Jednak los stawia przed nią nowe wyzwania w postaci grupy wsparcia w kościele, gdzie poznaje Daniela (wcielony przez legendarnego aktora Morgana Freemana), niedoszłego teścia, który jest pełen gniewu i obwinia Alison za tragedię. To spotkanie staje się punktem zwrotnym w życiu bohaterki, prowadząc ją ku procesowi uzdrowienia i przebaczenia, zarówno sobie, jak i innym.

Dobra osoba cały film online

„Dobra osoba” to nie tylko opowieść o tragedii i trudnościach, lecz także o sile ludzkiej duchowości i wspólnoty. Film porusza tematykę uzależnień, straty, przebaczenia i odkupienia, oferując widzom głęboki przekaz o wartościach życia i siły ludzkiego ducha.

W filmie możemy podziwiać nie tylko znakomite kreacje aktorskie, lecz także wspaniałą reżyserię Zacha Braffa, który zgrabnie ukazuje emocje i dramatyzm sytuacji. Scenariusz napisany przez Braffa porusza serca widzów, pozwalając im zanurzyć się w świat bohaterów i przeżyć ich zmagania na własnej skórze.

Dobra osoba 2023

„Dobra osoba” to produkcja, która została bardzo pozytywnie przyjęta przez widzów i krytyków na całym świecie. Jej premiera miała miejsce 23 marca 2023 roku, a od tego czasu film zdobył liczne nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia w kinematografii.

Gatunek dramatu, w połączeniu z doskonałą grą aktorską i poruszającą fabułą, sprawia, że „Dobra osoba” to film, który pozostaje w pamięci widza na długo po zakończeniu seansu. To historia o przemijaniu, nadziei i sile ludzkiego serca, która z pewnością poruszy każdego, kto zdecyduje się na jej obejrzenie.

Dobra osoba
Dobra osoba
Dobra osoba
Dobra osoba
Dobra osoba
Dobra osoba
Dobra osoba
Dobra osoba
Dobra osoba
Oryginalny tytuł A Good Person
Ocena IMDb 7.1 21,553 głosów
Ocena TMDb 7.072 265 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Heaven in Hell
Reality
Kochanica króla Jeanne du Barry
Czerwone niebo
Powoli
Dziewczyna influencera
Masz ci los!
Przysięga Ireny
W nich cała nadzieja
Powołany 2
Między nami żywiołami
Alibi.com 2