What's happening?

Modern Overlay
The Royal Hotel

The Royal Hotel

Oct. 06, 2023Australia91 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film The Royal Hotel online?

Kiedyś, w odległych zakątkach Australii, gdzie przestrzeń dominuje nad cywilizacją, istniało miejsce, które przyciągało podróżników niczym płomień ściąga ćmy w letnią noc. Pub „The Royal Hotel” stał się ikoną tamtejszego prowincjonalnego życia, jednak nie wszystkie historie z jego murów opowiadały o radosnych chwilach. Jedna taka historia, opowiedziana na wielkim ekranie, przeniesie widzów w mroczne zakamarki tego miejsca.

Film „The Royal Hotel”, wyreżyserowany przez utalentowaną Kitty Green, przenosi nas w świat dwóch przyjaciółek – Hanny i Liv, które podążają z plecakami przez rozległe tereny Australii. Ich podróż jednak zmienia bieg, gdy pieniądze zaczynają się kończyć. Wtedy to Liv, zawsze pełna pomysłów, przekonuje Hannę do podjęcia tymczasowej pracy jako barmanki w „The Royal Hotel”. To wydaje się być rozwiązaniem na chwilę, ale jak się szybko okaże, los ma dla nich zupełnie inne plany.

The Royal Hotel CDA

Gdy dziewczyny trafiają do baru, zostają wprowadzone w specyficzny, pełen alkoholu klimat tego miejsca. Właściciel baru, tajemniczy Billy, wraz z lokalną społecznością, szybko wciągają je w wir niesamowitych wydarzeń. To, co miało być tylko tymczasowym rozwiązaniem, staje się dla nich niebezpieczną przygodą, z której może być trudno się wydostać.

Scenariusz filmu, napisany przez Kitty Green i Oscara Reddinga, ukazuje psychologiczne napięcie, które narasta wraz z każdą kolejną sceną. Thriller, jaki przedstawiają, nie jest jedynie opowieścią o mrocznych tajemnicach baru „The Royal Hotel”, ale także o wewnętrznych demonach, z którymi muszą zmierzyć się bohaterki.

The Royal Hotel 2023

Produkcja filmu odbyła się w Australii i Wielkiej Brytanii, co dodaje mu autentyczności i głębi. Premiera miała miejsce 1 września 2023 roku, podczas której film zyskał uznanie publiczności oraz krytyków. Polska premiera kinowa odbyła się 10 maja 2024 roku, przynosząc filmowi jeszcze większe zainteresowanie.

„The Royal Hotel” zdobył liczne nagrody oraz nominacje, potwierdzając swoją jakość i niezwykłą atmosferę. Jednak to nie tylko laury, lecz także głosy widzów, potwierdzają, że ten film to prawdziwa perełka wśród thrillerów psychologicznych.

The Royal Hotel cały film online

Dla miłośników filmów, które wciągają od pierwszej do ostatniej minuty, „The Royal Hotel” to niezapomniana podróż w mroczne zakamarki ludzkiej psychiki, gdzie granica między rzeczywistością a koszmarem staje się coraz bardziej niewyraźna. Czy Hanna i Liv znajdą się w końcu w sytuacji, która wymknie im się spod kontroli? Tego dowiecie się oglądając ten niezwykły film.

The Royal Hotel
The Royal Hotel
The Royal Hotel
The Royal Hotel
The Royal Hotel
The Royal Hotel
The Royal Hotel
The Royal Hotel
The Royal Hotel
The Royal Hotel
Oryginalny tytuł The Royal Hotel
Ocena IMDb 5.8 7,693 głosów
Ocena TMDb 5.406 90 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Priscilla
Dobra osoba
Zabójca
Tarot: Karta śmierci
Perfect Days
Saltburn
Bulion i inne namiętności
Creed III
Chora na siebie
Dziwne ścieżki życia
Tótem
Tata