What's happening?

Modern Overlay
Heaven in Hell

Heaven in Hell

Historia miłości, która nie miała prawa się zdarzyć.Feb. 10, 2023Poland119 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Heaven in Hell online?

„Heaven in Hell” to film, który przenosi widza w wir namiętności i emocji, opowiadając historię niezwykłego romansu między dojrzałą kobietą a młodym mężczyzną. Czy dojrzałej kobiecie wolno się szaleńczo zakochać i rzucić w wir namiętności? Czy atrakcyjny facet, o którym marzą dziewczyny, może wybrać starszą partnerkę, dając jej czułość i bliskość, za którymi ona tak bardzo tęskni? Te pytania prowadzą nas przez historię Ołgi (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna), których różnica wieku wynosi 15 lat.

Heaven in Hell CDA

Olgę, kobietę sukcesu i matkę dorosłej córki, oraz Maksa, przystojnego młodzieńca, łączy coś więcej niż tylko płomienny romans. Ich spotkanie wyzwala skrajne uczucia, gdzie poczucie odpowiedzialności walczy z miłością, a rozwaga z tęsknotą za spontanicznością. Los nie szczędzi im trudnych wyborów i komplikacji, a głęboko skrywane tajemnice tylko pogłębiają dramatyczną dynamikę ich związku.

Reżyser Tomasz Mandes wraz z scenarzystami Mojcą Tirs i Tomaszem Mandesem przemyca w filmie „Heaven in Hell” głębokie emocje, ukazując zmagania bohaterów z własnymi ograniczeniami i społecznymi konwencjami. Gatunkiem, którym film się posługuje, jest oczywiście romantyczny, jednakże podana tu historia przekracza granice schematów, stając się uniwersalnym przesłaniem o miłości i odwadze.

Heaven in Hell 2023

Produkcja filmu odbyła się w Polsce, a światowa i polska premiera kinowa miała miejsce 10 lutego 2023 roku. „Heaven in Hell” zdobył uznanie widzów i krytyków, co potwierdzają trzy nominacje, jakie otrzymał. Świetnie zrealizowana historia, niezwykłe kreacje aktorskie oraz głębokie przesłanie sprawiają, że ten film z pewnością zasługuje na uwagę widzów poszukujących nie tylko rozrywki, ale także refleksji nad naturą miłości i ludzkich uczuć. Czy bohaterowie odważą się skoczyć w nieznane? Odpowiedź na to pytanie kryje się w emocjonującej podróży, jaką stanowi „Heaven in Hell”.

Heaven in Hell
Oryginalny tytuł Heaven in Hell
Ocena IMDb 4 569 głosów
Ocena TMDb 6.8 66 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Club Zero
Napoleon
Powoli
Matka Teresa i ja
Czerwone niebo
W nich cała nadzieja
W gorsecie
Przysięga Ireny
Cudowny chłopak. Biały ptak
Saltburn
Rosalie
Zostaw świat za sobą