What's happening?

Modern Overlay
Rosalie

Rosalie

Apr. 10, 2024BE115 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Rosalie online?

Film „Rosalie” przenosi nas w magiczny świat Francji lat 70. XIX wieku. To opowieść o niezwykłej kobiecie, której życie jest splątane tajemnicą, a jej piękność nieprzeciętna. Rosalie, bohaterka tego filmu, posiada wyjątkową cechę – jej twarz i ciało pokryte są gęstymi włosami. To właśnie ta cecha sprawia, że musi ukrywać swoją prawdziwą naturę, aby móc żyć bezpiecznie i akceptować społeczne normy.

Przez lata Rosalie skrywała swój sekret, starając się dopasować do otoczenia i być postrzeganą jako zwyczajna kobieta. Jednak wszystko zmienia się, gdy na jej drodze pojawia się Abel – nieświadomy tajemnicy Rosalie, właściciel baru, który bierze ją za żonę dla posagu. Czy Abel będzie w stanie pokochać Rosalie taką, jaką jest, gdy pozna jej prawdziwe oblicze?

Rosalie CDA

Reżyserią „Rosalie” zajęła się Stéphanie Di Giusto, która wraz z Alexandrą Echkenazi odpowiadała również za scenariusz filmu. To dzieło, które porusza nie tylko temat tajemnicy i akceptacji siebie, ale także przedstawia niezwykłą historię miłości i odwagi.

Film „Rosalie” należy do gatunku biograficznego oraz dramatu, co pozwala widzom zagłębić się w emocjonalną i przejmującą historię głównej bohaterki. Produkcja odbywała się we Francji i Belgii, co dodaje filmowi europejskiego uroku i autentyczności.

Rosalie 2023

Światowa premiera „Rosalie” miała miejsce 18 maja 2023 roku, jednak polscy widzowie mieli okazję zobaczyć ten film na dużym ekranie dopiero 12 kwietnia 2024 roku. Polska premiera kinowa przyniosła emocje i refleksję nad tematem akceptacji i miłości, ukazując, jak silne mogą być więzi między ludźmi, nawet w obliczu największych tajemnic i trudności.

Rosalie cały film online

„Rosalie” to film, który porusza serca i umysły widzów, pozostawiając w nich ślad po zakończeniu seansu. To opowieść o odwadze, akceptacji i miłości, która wciąga od pierwszej do ostatniej sceny, zostawiając głęboki ślad w pamięci widzów.

Rosalie
Oryginalny tytuł Rosalie
Ocena IMDb 7.5 101 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

W nich cała nadzieja
Dziwne ścieżki życia
Bękart
Pitbull. Nowe porządki
Biała odwaga
Priscilla
Kickboxer 4
Strefa interesów
Wieloryb
Kochanica króla Jeanne du Barry
Śnieżne bractwo
Holy Spider