What's happening?

Modern Overlay
Mężczyzna imieniem Otto

Mężczyzna imieniem Otto

Oto Otto, największy zrzęda świataDec. 28, 2022Sweden126 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Mężczyzna imieniem Otto online?

Film „Mężczyzna imieniem Otto”, wyreżyserowany przez Marca Forstera, to historia pełna humoru i emocji, która wciąga widzów w życie szorstkiego i zrzędliwego wdowca o imieniu Otto, w którego rolę wcielił się znany aktor Tom Hanks. Premiera tego filmu odbyła się światowo 14 grudnia 2022 roku, natomiast polska premiera kinowa miała miejsce 27 stycznia 2023 roku.

Mężczyzna imieniem Otto CDA

Otto to postać nietuzinkowa. Jego życie wypełnione jest kłótniami i krytyką w stosunku do otoczenia, gdyż uważa, że egzekwuje zasady i przestrzega prawa. Pomimo ciągłych konfliktów, tęskni za swoją zmarłą żoną i nie może się doczekać, aż do niej dołączy. Między misjami pilnowania porządku na swojej ulicy, często podejmuje próby samobójcze, jednak z reguły kończą się one nieudolnie.

Sympatia do Otta nie jest łatwa do zdobycia, zwłaszcza gdy wprowadzają się do niego nowi sąsiedzi. Wkracza w ich życie temperamentna i ciężarna Marisol, w którą wcieliła się Mariana Treviño. Jej ciepło i hojność stanowią dla Otta wyzwanie, szczególnie gdy poznaje jej męża Tommy’ego, grającego Manuel Garcia Ruflo, który wydaje się być zupełnym przeciwieństwem Otta.

Mężczyzna imieniem Otto cały film online

Film „Mężczyzna imieniem Otto” to mieszanka dramatu i komedii, która porusza serca widzów i skłania do refleksji. David Magee, scenarzysta filmu, w sposób przemyślany i pełen wrażeń, poprowadził historię Otta, ukazując jego transformację w kontaktach z nowymi sąsiadami.

Produkcja tego filmu odbyła się przy współpracy USA i Szwecji, co przyczyniło się do ciekawej mieszanki kulturowej i różnorodności w samej fabule.

Mężczyzna imieniem Otto 2022

„Mężczyzna imieniem Otto” otrzymał zasłużoną nominację do nagrody, co świadczy o jakości i zaangażowaniu twórców. Premiera filmu zarówno na światowych, jak i polskich ekranach kinowych, spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem widzów, którzy pokochali postać Otta i jego pełną humoru przygodę z sąsiadami.

Mężczyzna imieniem Otto
Mężczyzna imieniem Otto
Mężczyzna imieniem Otto
Mężczyzna imieniem Otto
Mężczyzna imieniem Otto
Mężczyzna imieniem Otto
Mężczyzna imieniem Otto
Mężczyzna imieniem Otto
Mężczyzna imieniem Otto
Mężczyzna imieniem Otto
Oryginalny tytuł A Man Called Otto
Ocena IMDb 7.5 156,345 głosów
Ocena TMDb 7.769 2,292 głosów

Reżyser

Marc Forster
Reżyser

Obsada

Tom Hanks isOtto Anderson
Otto Anderson
John Higgins isHardware Store Clerk
Hardware Store Clerk
Tony Bingham isHardware Store Customer
Hardware Store Customer
Lily Kozub isHardware Store Taylor
Hardware Store Taylor
Mack Bayda isMalcolm
Malcolm
Udostępniono0

Podobne tytuły

Babilon
Śnieżne bractwo
Mean Girls
Wonka
Za duży na bajki 2
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży
Kot w butach: Ostatnie życzenie
Gran Turismo
Godland
Noc 12 października
Kiedy stopi się lód
Powoli