What's happening?

Modern Overlay
Mój pies Artur

Mój pies Artur

Przyjaźń, która pokonała dżunglę.Mar. 15, 2024Canada107 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Mój pies Artur online?

„Mój pies Artur” to emocjonujący film przygodowy, który zabiera widzów w niezwykłą podróż pełną adrenaliny i wyzwań. Reżyserowany przez Simona Cellan Jonesa, z scenariuszem autorstwa Michaela Brandta, produkcja ta to prawdziwa gratka dla miłośników sportu i ekstremalnych przeżyć.

Mój pies Artur CDA

Fabuła filmu skupia się na Michaelu Light (w tej roli Mark Wahlberg), pasjonacie sportu i adrenaliny, który staje przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze. Wraz z trzyosobową ekipą zaufanych zawodników przystępuje do Mistrzostw Świata w Rajdach Przygodowych na Dominikanie. Ale coś, czego Light nie przypuszczał, to fakt, że wkrótce dołączy do nich dodatkowy członek zespołu – wyjątkowy pies o imieniu Artur.

Mój pies Artur cały film online

Podczas ekstremalnych zmagań, które będą trwać przez 10 dni, bohaterowie będą musieli pokonać niemal 700 kilometrów pieszo, kajakami i na rowerze. Wraz z Arturem, niesamowitym psem, który stanie się nieodłącznym członkiem drużyny, stawią czoła dżungli, falom, przepaściom i własnym fizycznym ograniczeniom. Ich połączenie stworzy niezwykłą historię, która poruszy i zachwyci cały świat.

Mój pies Artur 2024

Produkcja filmu „Mój pies Artur” pochodzi z USA, a jej światowa premiera miała miejsce 15 marca 2024 roku. Polska publiczność mogła z kolei cieszyć się kinową premierą już 26 kwietnia 2024 roku.

Film ten nie tylko wciąga widza w pasjonującą przygodę, ale także przekazuje ważne wartości, takie jak determinacja, współpraca i więź między ludźmi i zwierzętami. Dzięki dynamicznej akcji, pięknym krajobrazom oraz doskonałym aktorskim kreacjom „Mój pies Artur” to produkcja, która z pewnością pozostanie w pamięci widzów na długo po zakończeniu seansu.

Mój pies Artur
Mój pies Artur
Mój pies Artur
Mój pies Artur
Mój pies Artur
Mój pies Artur
Oryginalny tytuł Arthur the King
Ocena IMDb 5.9 91 głosów
Ocena TMDb 6.5 4 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

Czas krwawego księżyca
Anatomia upadku
Barbie
Asteroid City
Kos
Mój sąsiad Adolf
Saltburn
Pati i klątwa Posejdona
Dziewczyna influencera
Niewierni w Paryżu
Chora na siebie
Pierwszy gol