What's happening?

Modern Overlay
Do usług szanownej pani

Do usług szanownej pani

Nov. 01, 2023France100 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Do usług szanownej pani online?

Film „Do usług szanownej pani” to produkcja, która po raz pierwszy została zaprezentowana 1 listopada 2023 roku na międzynarodowej scenie filmowej, a w Polsce swoją premierę będzie miała 7 czerwca 2024 roku. Film został wyreżyserowany przez Gilles’a Legardiniera, który wraz z Christel Henon stworzył także scenariusz do tej interesującej komedii romantycznej o nutach dramatu. Produkcja pochodzi z Luksemburga oraz Francji, co nadaje jej unikalny klimat i styl.

Do usług szanownej pani CDA

Głównym bohaterem filmu jest Andrew Blake, starszy mężczyzna, który osiągnął etap w swoim życiu, w którym większość bliskich osób odeszła lub rozproszyła się po świecie. Brakuje mu już chęci do żartowania ze swoim przyjacielem z młodości, Richardem, a w jego codziennym życiu pojawia się pustka. W wyniku nagłego impulsu Andrew postanawia dokonać radykalnej zmiany w swoim życiu – przekazuje stery swojej małej angielskiej firmy w ręce zaufanej asystentki i decyduje się zatrudnić jako majordom we Francji, w kraju pochodzenia swojej zmarłej żony.

Do usług szanownej pani vider

Na miejscu w posiadłości rodziny Beauvillier Andrew spotyka się z wieloma niespodziankami i wyzwaniami. Odkrywa, że jego nowa szefowa, wdowa Nathalie, ma osobliwe zwyczaje, które różnią się od tego, czego się spodziewał. Praca z kucharką Odile nie jest łatwa ze względu na jej wybuchowy charakter i skrywane tajemnice. Młoda gosposia, Manon, wydaje się być zagubiona i zrozpaczona, co wprowadza dodatkowe napięcie do posiadłości. Ponadto, zarządca majątku, Philippe, utrzymuje dystans wobec innych mieszkańców, co dodaje tajemniczości i złożoności do fabuły.

Do usług szanownej pani cały film online

Jednym z największych wyzwań dla Andrew jest zdobycie zaufania imponującego kocura o imieniu Mefisto. To zadanie staje się jednym z kluczowych elementów, które sprawiają, że Andrew musi nauczyć się żyć w nowym miejscu i z nowymi ludźmi. Pomimo trudności, które napotyka na swojej drodze, Andrew odkrywa, że jego życie nie jest jeszcze skończone. Wręcz przeciwnie, musi nauczyć się zaczynać je od nowa.

Do usług szanownej pani 2023

„Do usług szanownej pani” to film, który porusza wiele tematów, takich jak przyjaźń, miłość, odkrywanie siebie i nowe początki w życiu. Reżyser Gilles Legardinier stworzył historię pełną ciepła, humoru i emocji, która pozwala widzom zanurzyć się w świecie Andrew Blake’a i jego nowych doświadczeń. Film z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom komedii romantycznych z głębszym przesłaniem.

Do usług szanownej pani
Do usług szanownej pani
Do usług szanownej pani
Do usług szanownej pani
Oryginalny tytuł Complètement Cramé !
Ocena IMDb 6.4 519 głosów
Ocena TMDb 6.74 25 głosów

Reżyser

Obsada

John Malkovich isAndrew Blake
Andrew Blake
Fanny Ardant isNathalie Beauvillier
Nathalie Beauvillier
Philippe Bas isPhilippe Magnier
Philippe Magnier
Christel Henon isMme Berliner
Mme Berliner
Al Ginter isRichard Ward
Richard Ward
Anne Brione isMelissa Ward
Melissa Ward
Udostępniono0

Podobne tytuły

Ferrari
Przysięga Ireny
Bo się boi
Połówki
Shazam! Gniew bogów
Ultima Thule
Biedne istoty
Na samą myśl o Tobie
Kochanica króla Jeanne du Barry
W nich cała nadzieja
Lato, kiedy go zabrakło
Joika