What's happening?

Modern Overlay
W głowie się nie mieści 2

W głowie się nie mieści 2

Wielkie zmiany. Nowe emocje.Jun. 13, 2024USANot Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film W głowie się nie mieści 2 online?

Powrót do wspaniałego świata umysłu Riley, tym razem jako nastolatki, stał się możliwy dzięki Disneyowi i Pixarowi, którzy wspólnie stworzyli „W głowie się nie mieści 2”. Film ten, wyreżyserowany przez utalentowanego Kelsey’ego Manna, zapewnia kolejną porcję emocji, humoru i wzruszeń, które pokochały miliony widzów na całym świecie.

„Centrala sterowania przechodzi gruntowny remont, bo pojawiły się nowe Emocje!” – tak można opisać główny wątek filmu. Oto świeży przybysz do Riley’s Mind – Niepewność. Radość, Smutek, Złość, Strach i Odraza, które dotąd kierowały przedsięwzięciem, muszą przyjąć nowego członka z pewnym wahaniem. To właśnie te nowe dynamiki i zmiany stanowią serce filmu, które przyciąga widzów do kin.

W głowie się nie mieści 2 CDA

Produkcja tego filmu, której scenariusz napisała Meg LeFauve, zapewnia kolejną niezapomnianą podróż w świat emocji. „W głowie się nie mieści 2” łączy w sobie doskonałą animację i pełne humoru sceny, tworząc niepowtarzalne doświadczenie kinowe.

Premiera filmu odbyła się 12 czerwca 2024 roku na całym świecie, natomiast polska premiera kinowa miała miejsce 14 czerwca tego samego roku. Od tamtej pory widzowie mieli okazję zagłębić się w tę barwną opowieść o wewnętrznym świcie ludzkiego umysłu.

Początek „W głowie się nie mieści 2” zaskakuje widzów nowymi wyzwaniami, z jakimi muszą zmierzyć się bohaterowie. Niepewność, wcielona przez wyjątkową postać, stanowi nie tylko nowy element w centrali sterowania, ale również prowokuje refleksję nad naturą zmian w życiu człowieka. Jak to się stało, że pojawiła się ta nowa Emocja? Jakie konsekwencje przyniesie jej obecność dla życia Riley i jej bliskich?

W głowie się nie mieści 2 cały film online

Jednym z największych atutów tego filmu jest jego uniwersalność. Choć skupia się na doświadczeniach nastoletniej dziewczyny, to tematyka dotycząca rozwoju emocjonalnego oraz radzenia sobie ze zmianami w życiu jest bardzo uniwersalna i dotkliwa dla widzów w różnym wieku i sytuacji życiowej.

Reżyseria Kelsey’ego Manna pozwala widzom zagłębić się w świat emocji w sposób niezwykle kreatywny i sugestywny. Dzięki wirtuozerskiej animacji oraz doskonale wyważonemu scenariuszowi autorstwa Meg LeFauve, „W głowie się nie mieści 2” to pełnokrwisty sukces kinowy.

Ponadto, łącząc w sobie elementy komedii, animacji oraz głębszych przemyśleń na temat natury ludzkich emocji, film ten zapewnia widzom niezapomnianą rozrywkę, ale także skłania do refleksji nad własnymi uczuciami i sposobem radzenia sobie ze zmianami w życiu.

W głowie się nie mieści 2 2024

Nie można zapomnieć o fenomenalnej obsadzie głosowej, która wnosi do filmu niepowtarzalny urok i autentyczność. Dzięki jej talentowi postacie stają się jeszcze bardziej realistyczne i bliskie sercu widza.

„W głowie się nie mieści 2” to nie tylko kontynuacja kultowego filmu, ale także niezwykła podróż w głąb ludzkiego umysłu, która porusza i inspiruje zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Dzięki doskonałej reżyserii, wciągającej fabule oraz bogatej palecie emocji, film ten zasługuje na uznanie jako jedno z najważniejszych dzieł animacji XXI wieku.

W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
Oryginalny tytuł Inside Out 2

Reżyser

Kelsey Mann
Reżyser

Obsada

Amy Poehler isJoy (voice)
Joy (voice)
Lewis Black isAnger (voice)
Anger (voice)
Phyllis Smith isSadness (voice)
Sadness (voice)
Tony Hale isFear (voice)
Fear (voice)
Liza Lapira isDisgust (voice)
Disgust (voice)
Maya Hawke isAnxiety (voice)
Anxiety (voice)
Ayo Edebiri isEnvy (voice)
Envy (voice)
Paul Walter Hauser isEmbarrassment (voice)
Embarrassment (voice)
Kensington Tallman isRiley Andersen (voice)
Riley Andersen (voice)
Udostępniono0

Podobne tytuły

Obsesja
Duchy Inisherin
Filip
Back to Black. Historia Amy Winehouse
Pies i Robot
Vincent musi umrzeć
Kobieta z…
Asteroid City
Till
Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro
Osobliwości sycylijskie
Bracia ze stali