What's happening?

Modern Overlay
Joika

Joika

Nov. 02, 2023New Zealand110 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Joika online?

„Joika” to film opowiadający historię młodej, ambitnej baleriny, która odchodzi od domu i bliskich w rodzinnym Teksasie, aby podążyć za marzeniem stania się jedną z pierwszych Amerykanek przyjętych do Moskiewskiej Akademii Baletu Bolszoj. Reżyserem i scenarzystą tego poruszającego dzieła jest James Napier Robertson. Produkcja filmowa, łącząca elementy biografii i dramatu, pochodzi z USA, Nowej Zelandii oraz Polski.

Joika 2023

Film „Joika” zadebiutował na światowych ekranach 9 września 2023 roku, podczas gdy polska premiera kinowa miała miejsce 12 kwietnia 2024 roku. Ta opowieść przenosi nas w świat pełen pasji, rywalizacji i poświęcenia.

Główna bohaterka, Joy Womack, po przyjęciu do prestiżowej moskiewskiej akademii baletu, zaczyna treningi pod okiem legendarną nauczycielką, Tatyaną Volkovą. Jej celem jest nie tylko osiągnięcie mistrzostwa w tańcu, ale także stanie się Primabaleriną. Jednak za pięknem tańca kryje się ciężka praca, ból i brutalna rywalizacja.

Joika CDA

Podążając za swoim marzeniem, Joy musi przekroczyć granice swojej fizyczności i psychiki. W trakcie tej niełatwej podróży, kładzie na szali swoje zdrowie, relacje z bliskimi, a być może nawet całe swoje życie. Czy osiągnięcie doskonałości jest warta takiego poświęcenia? To główne pytanie, które film stara się zadać.

„Joika” to nie tylko historia jednej osoby, ale także opowieść o determinacji, pasji i walce z samym sobą. W filmie ukazane są emocje, które towarzyszą drodze do osiągnięcia celu, oraz trudności, jakie trzeba pokonać, aby zrealizować swoje marzenia.

Joika cały film online

Reżyser James Napier Robertson w znakomity sposób oddał atmosferę świata baletu, zarówno jego piękno, jak i surowość. Widzowie przenoszą się do wnętrza tej zaciekłej rywalizacji, odczuwając każdy krok i gest głównej bohaterki.

Film „Joika” to produkcja, która porusza, inspiruje i zostawia widza z refleksją na długo po zakończeniu seansu. To historia, która przypomina nam o sile ludzkiego ducha i możliwości osiągania niemożliwego.

Joika
Joika
Joika
Joika
Joika
Joika
Joika
Joika
Joika
Joika
Oryginalny tytuł Joika
Ocena IMDb 7.5 312 głosów
Ocena TMDb 7.5 7 głosów

Reżyser

James Napier
Reżyser

Obsada

Diane Kruger isTatiyana Volkova
Tatiyana Volkova
Talia Ryder isJoy Womack
Joy Womack
Tomasz Kot isVitaliy Ivanov
Vitaliy Ivanov
Karolina Gruszka isValeriya Lebedev
Valeriya Lebedev
Oleg Ivenko isNikolay Lebedev
Nikolay Lebedev
Borys Szyc isAndrei Vadys
Andrei Vadys
Natasha Alderslade isEleanor Womak
Eleanor Womak
Ewa Rodart isBartender
Bartender
Udostępniono0

Podobne tytuły

Pewnego dnia powiemy sobie wszystko
Bracia ze stali
Czerwone maki
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
La chimera
Bulion i inne namiętności
Reality
Back to Black. Historia Amy Winehouse
Kochanica króla Jeanne du Barry
Niedźwiedzie nie istnieją
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
Znachor