What's happening?

Modern Overlay
Babilon

Babilon

Zawsze rób scenę...Dec. 22, 2022USA189 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Babilon online?

„Babilon” to film, który zabiera nas w podróż do złotych lat Hollywood lat dwudziestych. Reżyserowany przez utalentowanego Damiena Chazelle’a i napisany również przez niego samego, ten dramat przenosi nas do Bel Air w roku 1926. To właśnie tam, w domu wpływowego producenta, organizowane jest wielkie przyjęcie, które staje się areną dla rozmaitych postaci.

Babilon CDA

W centrum uwagi znajduje się Manuel „Manny” (Diego Calva), meksykański imigrant, który zapewnia rozrywkę dla wybrednych gości. Jego zadaniem jest zaspokojenie wszelkich kapryśnych zachcianek, niezależnie od tego, czy chodzi o dostarczenie egzotycznego zwierzęcia czy też spełnienie najbardziej niestosownych fantazji. Jednak mimo realizowania tych zadań, w sercu Manny’ego tli się marzenie o karierze w przemyśle filmowym.

Los sprawia, że Manny spotyka Nellie (Margot Robbie), uzależnioną od kokainy aktorkę, która przypadkowo otrzymuje rolę życia. Ich spotkanie staje się początkiem fascynującej opowieści o marzeniach, ambicjach i brutalnej rzeczywistości Hollywood. W świecie pełnym blasku i szyku kryją się mroczne sekrety i pęknięte marzenia.

Babilon cały film online

Na planie filmowym Manny poznaje wielkiego gwiazdora kina niemego, Jacka (Brad Pitt), który decyduje się zabrać go pod swoje skrzydła. To spotkanie staje się punktem zwrotnym w życiu Manny’ego, otwierając przed nim drzwi do świata, o którym zawsze marzył. Jednak cena, jaką trzeba zapłacić za sukces w Hollywood, okazuje się być wyższa, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

„Babilon” to nie tylko opowieść o marzeniach i aspiracjach, ale również o cenach, jakie trzeba zapłacić za ich spełnienie. Zniewalająca rekonstrukcja lat dwudziestych, wspaniałe kreacje aktorskie i głęboko poruszająca historia sprawiają, że ten film zostaje w pamięci na długo po zakończeniu seansu.

Babilon 2022

Premiera „Babilonu” odbyła się 22 grudnia 2022 roku na całym świecie, a polska premiera kinowa miała miejsce 20 stycznia 2023 roku. Produkcja tego filmu to dzieło amerykańskie, co dodatkowo podkreśla jego związek z Hollywood i historią kina amerykańskiego. Dzięki reżyserii Damiena Chazelle’a oraz znakomitej obsadzie „Babilon” stał się jednym z najbardziej wyczekiwanych i cenionych filmów swojego roku.

Babilon
Babilon
Babilon
Babilon
Babilon
Babilon
Babilon
Babilon
Babilon
Babilon
Oryginalny tytuł Babylon
Ocena IMDb 7.1 165,798 głosów
Ocena TMDb 7.414 2,713 głosów

Reżyser

Obsada

Brad Pitt isJack Conrad
Jack Conrad
Margot Robbie isNellie LaRoy
Nellie LaRoy
Diego Calva isManny Torres
Manny Torres
Jean Smart isElinor St. John
Elinor St. John
Flea isBob Levine
Bob Levine
Jovan Adepo isSidney Palmer
Sidney Palmer
J.C. Currais isTruck Driver
Truck Driver
Jimmy Ortega isElephant Wrangler
Elephant Wrangler
Hansford Prince isJoe Holiday
Joe Holiday
Udostępniono0

Podobne tytuły

Kot w butach: Ostatnie życzenie
Mój sąsiad Adolf
Dobra osoba
Pitbull. Nowe porządki
Królowa chaosu
How to Have Sex
Przysięga Ireny
Jak ukradłem 100 milionów
Kochanica króla Jeanne du Barry
Noc 12 października
Pies i Robot
Czerwone niebo