What's happening?

Modern Overlay
Kokainowy miś

Kokainowy miś

Drapieżnik, naćpany kokainą odszedł od zmysłów.Feb. 22, 2023USA95 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Kokainowy miś online?

W latach 80. XX wieku, świat był świadkiem jednej z najbardziej niezwykłych historii kryminalnych, która weszła do legendy jako „Kokainowy miś”. Film, zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami z 1985 roku, opowiada historię katastrofy samolotu przemytnika narkotyków, kokainie i niezwykłym zdarzeniu z udziałem niedźwiedzia. Reżyserowany przez Elizabeth Banks i napisany przez Jimmy’ego Wardena, film ten, łączący w sobie elementy komedii i thrillera, przenosi widzów w erę szaleńczych działań podziemia narkotykowego.

Kokainowy miś CDA

Andrew Carter Thornton, postać centralna filmu, był postacią złożoną i wielowymiarową. Początkowo spadochroniarzem, później policjantem i prawnikiem, zdecydował się na nielegalne interesy, przemycając kokainę z Kolumbii do Stanów Zjednoczonych swoim prywatnym samolotem Cessna 404. Jego los przypieczętowała tragiczna katastrofa samolotu, która miała miejsce 11 września 1985 roku w Knoxville, Tennessee. Thornton został znaleziony martwy, uzbrojony, z kamizelką kuloodporną i dużą ilością gotówki oraz kokainy o wartości milionów dolarów.

Kokainowy miś cały film online

Niestety, Thornton nie był jedyną ofiarą swojego nielegalnego procederu. W listopadzie 1985 roku myśliwy w Chattahoochee National Forest odkrył martwego niedźwiedzia w pobliżu torby, która zawierała około 75 funtów kokainy. Wygląda na to, że zwierzę przypadkowo otworzyło torbę i przedawkowało, stając się niewinna ofiarą brutalnego handlu narkotykami.

Film „Kokainowy miś” przenosi widzów w odległe czasy, ukazując niezwykłe wydarzenia z perspektywy humorystycznej, ale również z dystansem do poważnych problemów związanych z handlem narkotykami. Elizabeth Banks doskonale oddaje klimat lat 80. oraz absurdalność sytuacji, jakie wydarzyły się wokół Andrew Cartera Thorntona. Jimmy Warden, scenarzysta filmu, umiejętnie balansuje między elementami komediowymi a mrocznymi aspektami historii, tworząc niezwykłe widowisko, które trzyma widza w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

Kokainowy miś 2023

Premiera filmu „Kokainowy miś” odbyła się 22 lutego 2023 roku na całym świecie, a polska publiczność mogła zobaczyć ten niezwykły obraz 10 marca 2023 roku. Produkcja filmowa zyskała uznanie, otrzymując 5 nominacji do różnych nagród, co świadczy o jakości i wyjątkowości tego projektu.

„Kokainowy miś” to film, który nie tylko bawi i wciąga swoją nietypową fabułą, ale również skłania do refleksji nad przerażającymi konsekwencjami działalności przemytniczej. Wstrząsająca historia Andrew Cartera Thorntona oraz tragiczne zdarzenie z niedźwiedziem stają się pretekstem do zgłębienia tematów społecznych i moralnych, które wciąż są aktualne nawet po latach. Dzięki doskonałej grze aktorskiej i solidnej reżyserii „Kokainowy miś” staje się niezapomnianym seansu dla wszystkich miłośników filmowych przeżyć.

Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Oryginalny tytuł Cocaine Bear
Ocena IMDb 5.9 106,540 głosów
Ocena TMDb 6.097 1,801 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Noc 12 października
Coś w wodzie
Żegnajcie laleczki
Reality
Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa
Niewierni w Paryżu
Furiosa: Saga Mad Max
Mean Girls
Horror Story
Gdy rodzi się zło
Inspektor Pająk
Renfield