What's happening?

Modern Overlay
Garfield

Garfield

May. 01, 2024India100 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Garfield 2024?

Garfield był jednym z najbardziej uwielbianych bohaterów animowanych na całym świecie. Kocia postać, znana z lenistwa, miłości do lasagne oraz wrogości wobec poniedziałków, zyskała nie tylko uznanie dzieci, ale także dorosłych. Film pt. „Garfield”, wyreżyserowany przez Marka Dindala i wydany w maju 2024 roku, wprowadził widzów w zupełnie nową przygodę tego sympatycznego kota.

Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniwcem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków. Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem – niechlujnym ulicznym kotem Vicem – Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie.

Garfield CDA

Scenariusz filmu „Garfield” został napisany przez Paula A. Kaplana i Davida Reynoldsa, co zapewniło filmowi solidną podstawę fabularną. Kaplan i Reynolds świetnie uchwycili charakterystyczne cechy postaci Garfielda, tworząc zabawne i pełne humoru dialogi oraz sytuacje, które przyciągnęły uwagę widzów.

Film „Garfield” to animacja, która doskonale łączy w sobie elementy komedii i filmu familijnego. Dzięki wyjątkowej animacji oraz udanej grze aktorskiej głosów, Garfield i jego przyjaciele stają się jeszcze bardziej rzeczywistymi postaciami na ekranie, co sprawia, że historia staje się jeszcze bardziej porywająca.

Garfield 2024

Produkcja filmu „Garfield” miała miejsce w Stanach Zjednoczonych, co przyczyniło się do zachowania autentyczności i klimatu, charakterystycznego dla tego typu produkcji. Premiera światowa miała miejsce 23 maja 2024 roku, a polska premiera kinowa odbyła się 31 maja 2024 roku, co sprawiło, że fani na całym świecie mogli cieszyć się nowymi przygodami swojego ulubionego kota.

Warto także wspomnieć o reżyserii Marka Dindala, który doskonale poprowadził film, zachowując równowagę między zabawnymi momentami a emocjonalnymi wątkami. Dzięki jego talentowi film „Garfield” stał się niezapomnianą przygodą zarówno dla małych, jak i dużych widzów.

Garfield cały film online

W skrócie, film „Garfield” to pełen humoru i emocji obraz, który przenosi widzów w świat ulubionego kota z komiksów i seriali animowanych. Dzięki udanej reżyserii, świetnemu scenariuszowi oraz doskonałej animacji, produkcja ta z pewnością zdobyła serca widzów na całym świecie.

Garfield
Garfield
Garfield
Garfield
Garfield
Garfield
Garfield
Garfield
Oryginalny tytuł The Garfield Movie

Reżyser

Mark Dindal
Reżyser

Obsada

Chris Pratt isGarfield (voice)
Garfield (voice)
Nicholas Hoult isJon Arbuckle (voice)
Jon Arbuckle (voice)
Harvey Guillén isOdie (voice)
Odie (voice)
Bowen Yang is(voice)
(voice)
Snoop Dogg isSnoop Catt (voice)
Snoop Catt (voice)
Udostępniono0

Podobne tytuły

Niebezpieczni dżentelmeni
Na twoim miejscu
Mała syrenka
Ślub doskonały
Obsesja
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Królowa chaosu
Pokolenie Ikea
Superagent
Chłopiec i czapla
Matka siedzi z tyłu
Teściowie 2