What's happening?

Modern Overlay
Życzenie

Życzenie

Ostrożnie z życzeniami.Nov. 13, 2023USA95 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Życzenie online?

„Życzenie” – animowana komedia muzyczna od Walt Disney Animation Studios zaprasza widzów do magicznego królestwa Rosas, którego władca posiada moc spełniania życzeń. Młoda dziewczyna Asha wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie kosmiczna siła – gwiazdka o ogromnej mocy. Asha, jej wierny towarzysz koziołek Valentino i gwiazdka wspólnie stawiają czoła najgroźniejszemu wrogowi – władcy Rosas, królowi Magnifiko. Czy ocalą swoją społeczność i udowodnią, że kiedy wola jednego odważnego człowieka łączy się z magią gwiazd mogą wydarzyć się cudowne rzeczy?

„Życzenie”, która miała swoją światową i polską premierę kinową 22 listopada 2023 roku, to kolejne arcydzieło znanego studia Disneya, które zafascynuje zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Reżyserią filmu zajęli się Chris Buck i Fawn Veerasunthorn, natomiast za scenariusz odpowiadają Jennifer Lee i Allison Moore. Ten zespół twórców zapewnił, że historia „Życzenia” nie tylko wciągnie widzów w malowniczy świat Rosas, ale także poruszy ich emocje i zachwyci niezwykłą animacją.

Życzenie CDA

Gatunkowo film „Życzenie” mieszczący się w kategoriach animacji, familijnego, przygodowego oraz muzycznego, doskonale wpisuje się w kanon produkcji Disneya. Studio to od lat słynie z tworzenia filmów, które nie tylko bawią, ale także uczą, inspirują i poruszają najgłębsze zakamarki ludzkiego serca.

Główna bohaterka, Asha, wypowiada życzenie, które zmienia bieg wydarzeń nie tylko dla niej, ale także dla całego królestwa Rosas. To kluczowy moment, który rozpoczyna niezwykłą podróż, pełną przygód, magii i odkryć. Asha wraz z wiernym przyjacielem, koziołkiem Valentinem, oraz magiczną gwiazdką musi stawić czoła potężnemu wrogowi – królowi Magnifikowi. Ich walka nie tylko o przetrwanie, ale także o prawo do marzeń i spełnienia życzeń, stanowi osnowę fabularną „Życzenia”.

Życzenie cały film online

Film „Życzenie” nie byłby kompletny bez wspaniałej muzyki, która dodaje mu charakteru i głębi. Kompozycje muzyczne w filmie doskonale oddają atmosferę magicznego królestwa Rosas oraz emocje, jakie towarzyszą bohaterom w ich podróży. Melodie wpadające w ucho i poruszające teksty piosenek sprawiają, że „Życzenie” staje się nie tylko filmem do oglądania, ale także do śpiewania i wspólnego przeżywania.

Jednym z największych atutów „Życzenia” jest również jego przesłanie, które ukazuje siłę marzeń, odwagi i przyjaźni. Asha i jej towarzysze pokonują przeciwności dzięki determinacji, wzajemnej pomocy i wierności swoim wartościom. To uniwersalna historia, która przemawia do wszystkich widzów, niezależnie od wieku czy kultury.

Życzenie 2023

Premiera „Życzenia” spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno publiczności, jak i krytyków. Film został uhonorowany czterema nominacjami, co świadczy o jego wysokiej jakości oraz znaczeniu wśród produkcji kinowych.

Podsumowując, „Życzenie” to niezwykła animowana komedia muzyczna, która przenosi widzów w magiczny świat Rosas, pełen przygód, magii i niezapomnianych chwil. To film, który bawi, wzrusza i inspiruje, pozostawiając po sobie niezatarte wrażenie i przypominając, że nawet najmniejsze życzenia mogą spełnić się, jeśli w nie wierzymy wystarczająco mocno.

Życzenie
Życzenie
Życzenie
Życzenie
Życzenie
Życzenie
Życzenie
Życzenie
Życzenie
Życzenie
Oryginalny tytuł Wish
Ocena IMDb 5.7 20,662 głosów
Ocena TMDb 6.626 788 głosów

Reżyser

Chris Buck
Reżyser

Obsada

Ariana DeBose isAsha (voice)
Asha (voice)
Chris Pine isMagnifico (voice)
Magnifico (voice)
Alan Tudyk isValentino (voice)
Valentino (voice)
Angelique Cabral isAmaya (voice)
Amaya (voice)
Victor Garber isSabino (voice)
Sabino (voice)
Natasha Rothwell isSakina (voice)
Sakina (voice)
Jennifer Kumiyama isDahlia (voice)
Dahlia (voice)
Harvey Guillén isGabo (voice)
Gabo (voice)
Niko Vargas isHal (voice)
Hal (voice)
Evan Peters isSimon (voice)
Simon (voice)
Udostępniono0

Podobne tytuły

Kruk
Inspektor Pająk
Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa
Szczęście Mikołajka
Dream Scenario
Spider-Man: Poprzez multiwersum
Wyfrunięci
W głowie się nie mieści 2
Pogromcy duchów: Imperium lodu
Kajtek czarodziej
Mars Express