What's happening?

Modern Overlay
Maskarada

Maskarada

Nov. 01, 2022France142 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Maskarada online?

Maskarada to film, który przenosi nas w magiczne otoczenie francuskiej Riwierze, gdzie na horyzoncie mienią się luksusowe willi i wystawne imprezy. To opowieść o miłości, pożądaniu i pragnieniu bogactwa, która wciąga widza w wir emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

Reżyserem tego niezwykłego dzieła jest utalentowany Nicolas Bedos, który nie tylko stanął za kamerą, ale także napisał scenariusz, tworząc historię, która wciąga od pierwszych chwil. Maskarada łączy w sobie elementy komedii, kryminału oraz romansu, tworząc niezwykłą mieszankę, która trzyma widza w napięciu przez cały seans.

Maskarada CDA

Akcja filmu rozgrywa się podczas jednej z letnich nocy na francuskiej Riwierze, gdzie dwie postacie główne – Adrien i Margot – spotykają się na jednej z luksusowych imprez. On, uwodziciel o łamaczu kobiecych serc, ona, urodzona kusicielka, od razu wpadają sobie w oko. Namiętny romans, który zaczyna się tego wieczoru, prowadzi ich do wspólnego marzenia o czymś więcej niż tylko miłości. Ich pragnienie nie ogranicza się jedynie do uczucia, pragną także nieprzyzwoicie wielkich pieniędzy.

Adrien i Margot, fantazjując o wspólnej przyszłości, wymyślają perfidny plan, który ma zmienić życie bogatych mieszkańców Lazurowego Wybrzeża. Ich zamiar jest jasny – chcą sięgnąć po bogactwo, które ich zdaniem należy im się. To niezwykle intrygująca historia, która przyciąga uwagę widza od pierwszych chwil, prowadząc go przez labirynt kłamstw, pożądania i niebezpiecznych zwrotów akcji.

Maskarada 2022

Produkcja filmu odbyła się we Francji, na terenie samej Riwierze, co nadaje produkcji autentyczności i niepowtarzalnego klimatu. Premiera światowa miała miejsce 27 maja 2022 roku, natomiast polska publiczność mogła cieszyć się filmem od 24 lutego 2023 roku.

Maskarada to nie tylko historia o przestępczych intrygach i kuszących bogactwem marzeniach. To także obraz piękna francuskiego wybrzeża, jego luksusu i uroku. Widzowie przenoszą się do świata pełnego elegancji i tajemnic, gdzie każdy krok może być decydujący, a każde spojrzenie skrywa coś więcej niż się wydaje.

Maskarada cały film online

W filmie tym, Nicolas Bedos stworzył niezapomnianą opowieść, która pozostaje w pamięci widza na długo po zakończeniu seansu. To produkcja, która potrafi poruszyć emocje, wciągnąć swoim klimatem i zaskoczyć nieprzewidywalnymi zwrotami akcji. Maskarada to nie tylko film, to prawdziwe doświadczenie kinowe, które warto przeżyć.

Maskarada
Maskarada
Maskarada
Maskarada
Maskarada
Maskarada
Maskarada
Maskarada
Maskarada
Maskarada
Oryginalny tytuł Mascarade
Ocena IMDb 6.4 3,162 głosów
Ocena TMDb 6.9 355 głosów

Reżyser

Obsada

Pierre Niney isAdrien Saillard
Adrien Saillard
Isabelle Adjani isMartha Duval
Martha Duval
François Cluzet isSimon Laurenti
Simon Laurenti
Emmanuelle Devos isCarole Laurenti
Carole Laurenti
Laura Morante isGiulia Margoni
Giulia Margoni
Charles Berling isJean-Charles
Jean-Charles
Nicolas Briançon isLaurent Bardin
Laurent Bardin
Udostępniono0

Podobne tytuły

Piękna katastrofa 2
Dziewczyna influencera
Wielki Wóz
Połówki
Dobra osoba
The Old Oak
Właściciele
Priscilla
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży
Bo się boi
Pogromcy duchów: Imperium lodu
Inspektor Pająk