What's happening?

Modern Overlay
Noc 12 października

Noc 12 października

Jul. 13, 2022BE114 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Noc 12 października online?

W noc 12 października, tajemnica owładnęła Grenoble. Świeżo mianowany szef wydziału kryminalnego, Yohan, znalazł się w wirze nieprzebranych zagadek, które skrywało tragiczne morderstwo młodej dziewczyny o imieniu Clara. Film „Noc 12 października”, wyreżyserowany przez Dominika Molla, zabiera widza w mroczną podróż do świata policyjnej śledztwa, gdzie nic nie jest tym, czym się wydaje.

Noc 12 października CDA

Przed Yohanem pojawiło się zadanie, którego rozwiązanie wydawało się nieosiągalne. Morderstwo Clary stało się jego obsesją, która stopniowo zacierała granicę między służbowym obowiązkiem a osobistą determinacją. Ślady na miejscu zbrodni nie prowadziły do jednoznacznych wniosków, a kolejne podejrzenia i przesłuchania jedynie pogłębiały tajemnicę.

Scenariusz filmu, autorstwa Dominika Molla i Gilles’a Marchanda, stopniowo odkrywa kolejne warstwy sprawy, unosząc kurtynę na mroczne sekrety. Gatunek dramatu kryminalnego doskonale współgra z narracją, ukazując złożoność ludzkiej natury i trudności, jakie napotykają ci, którzy stawiają czoła zbrodni.

Noc 12 października 2022

Produkcja filmowa połączyła siły Francji i Belgii, tworząc atmosferę tajemniczości, która przenika każdą scenę. Premiera światowa miała miejsce 20 maja 2022 roku, jednak dopiero 3 marca 2023 roku film trafił na ekrany polskich kin, zapewniając widzom niezapomniany wstrząs emocjonalny.

Reżyseria Dominika Molla znakomicie oddaje atmosferę niepewności i niejasności, jaką odczuwał główny bohater, Yohan. Widzowie są prowadzeni przez labirynt śledztwa, gdzie każdy trop zdaje się być ślepą uliczką, a każde przesłuchanie rodzi nowe pytania.

Noc 12 października cały film online

„Dzień 12 października” nie jest zwykłym filmem kryminalnym. To opowieść o ludzkich słabościach, wątpliwościach i obsesjach, które prowadzą nas na skraj rozpaczy. Dominik Moll wraz z zespołem stworzyli arcydzieło, które wciąga widza od pierwszej sceny i nie pozwala oderwać się aż do finałowego rozwiązania.

Dla fanów dramatów kryminalnych „Noc 12 października” będzie niezapomnianym doświadczeniem filmowym, które zostawi głęboki ślad w pamięci. Zagadkowa fabuła, mistrzowska reżyseria i znakomite aktorstwo sprawiają, że ten film z pewnością zasługuje na uwagę każdego kinomaniaka.

Noc 12 października
Noc 12 października
Noc 12 października
Noc 12 października
Noc 12 października
Noc 12 października
Noc 12 października
Noc 12 października
Oryginalny tytuł La Nuit du 12
Ocena IMDb 7 9,403 głosów
Ocena TMDb 7.049 517 głosów

Reżyser

Dominik Moll
Reżyser

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

Bracia ze stali
Jutro będzie nasze
Lato, kiedy go zabrakło
Czerwone niebo
Mars Express
The Old Oak
Kickboxer 4
Pierwszy gol
Oppenheimer
Strefa interesów
Tata
Godland