What's happening?

Modern Overlay
Niezwykła wędrówka Harolda Fry

Niezwykła wędrówka Harolda Fry

Apr. 27, 2023United Kingdom108 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Niezwykła wędrówka Harolda Fry online?

Film „Niezwykła wędrówka Harolda Fry” to opowieść o niezwykłej podróży jednego człowieka. Historia ta rozgrywa się w czasach, gdy Harold Fry, zwyczajny człowiek prowadzący życie pozbawione wyraźnego celu, niespodziewanie dowiaduje się o śmiertelnej chorobie swojej dawnej przyjaciółki, Queenie. To właśnie ten nieoczekiwany zwrot wydarzeń sprawia, że Harold podejmuje decyzję, która diametralnie zmieni jego dotychczasowy tryb życia.

Wyruszając w wędrówkę przez malownicze zakątki Anglii, Harold nie tylko stawia sobie za cel dotarcie do przyjaciółki, ale także poddaje się refleksji nad własnym życiem i jego sensownością. To podróż, która staje się celebracją życia oraz głębokim introspekcyjnym doświadczeniem.

Niezwykła wędrówka Harolda Fry CDA

Reżyserią tego poruszającego dramatu zatytułowanego „Niezwykła wędrówka Harolda Fry” zajęła się utalentowana Hettie Macdonald, która z wielką wrażliwością oddała emocje i głębię tej historii. Scenariusz filmu powstał na podstawie powieści autorstwa Rachel Joyce, która wnikliwie ukazała złożoność ludzkich relacji i siłę ludzkiego dążenia do znaczenia.

Gatunek filmu to oczywiście dramat, lecz zawiera w sobie również elementy refleksji, motywacji i nadziei. Wielka Brytania, gdzie osadzona jest większość akcji, staje się nie tylko tłem dla wędrówki Harolda, ale również współtworzy atmosferę filmu, dodając mu swoisty urok i autentyczność.

Niezwykła wędrówka Harolda Fry 2023

Premiera filmu odbyła się 27 kwietnia 2023 roku, zdobywając uznanie publiczności na całym świecie. Polska premiera kinowa miała miejsce 16 czerwca 2023 roku, przynosząc polskim widzom szansę na poznanie tej niezwykłej historii i doświadczenie jej emocjonalnego przekazu.

„Niezwykła wędrówka Harolda Fry” to nie tylko film, to także opowieść o sile ludzkiego dążenia do sensu i wartości w życiu. To historia, która porusza, inspiruje i przypomina nam, że nawet w obliczu trudności i utraty można odnaleźć drogę do przeznaczenia i szczęścia.

Niezwykła wędrówka Harolda Fry
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
Oryginalny tytuł The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry
Ocena IMDb 6.8 4,147 głosów
Ocena TMDb 6.506 82 głosów

Reżyser

Obsada

Jim Broadbent isHarold Fry
Harold Fry
Penelope Wilton isMaureen Fry
Maureen Fry
Earl Cave isDavid Fry
David Fry
Bethan Cullinane isYoung Maureen Fry
Young Maureen Fry
Nina Singh isGarage Girl
Garage Girl
Claire Rushbrook isFarmer’s Wife
Farmer’s Wife
Nick Sampson isSilver Haired Man
Silver Haired Man
Udostępniono0

Podobne tytuły

Cudowny chłopak. Biały ptak
Gran Turismo
Tetris
Pitbull. Nowe porządki
Połówki
Challengers
Kickboxer
W nich cała nadzieja
How to Have Sex
W głowie się nie mieści 2
Dziewczyna influencera
Filip