What's happening?

Modern Overlay
Blisko

Blisko

Nov. 01, 2022BE105 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Blisko online?

Film „Blisko” to poruszający dramat, który ukazuje skomplikowane relacje między dwoma chłopcami, 13-letnim Léo i Rémi. Reżyserem tego niezwykłego dzieła jest Lukas Dhont, a scenariusz powstał przy współpracy Angelo Tijssensa oraz samego Dhonta.

Blisko CDA

Historia obserwuje nierozerwalną więź między Léo i Rémi. Ci dwaj chłopcy są jak bliźniacy, nieustannie towarzyszą sobie zarówno w najważniejszych momentach życiowych, jak i w codzienności. Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie zagrozić ich przyjaźni. Jednakże życie nie zawsze układa się tak, jakbyśmy tego oczekiwali. Zawiść innych, plotki i typowe dla wieku dojrzewania zagubienie w świecie sprawiają, że Léo zaczyna stopniowo oddalać się od swojego przyjaciela.

Blisko 2022

Produkcja „Blisko” to dzieło międzynarodowej współpracy, zrealizowanej przez Belgów, Holendrów i Francuzów. Premiera światowa miała miejsce 26 maja 2022 roku, zaś polska premiera kinowa odbyła się 17 lutego 2023 roku.

Film ten porusza istotne tematy dotyczące relacji międzyludzkich, dojrzewania oraz tożsamości. Ukazuje on, jak trudno jest utrzymać przyjaźń w obliczu różnych trudności, które mogą wystąpić w życiu. Jednocześnie pokazuje, że nawet najbliżsi sobie ludzie mogą się oddalić, gdy napotkają na trudności czy konflikty.

Blisko cały film online

Wciągająca fabuła, świetnie nakreślone postacie oraz poruszające przesłanie sprawiają, że „Blisko” to film, który pozostaje w pamięci widza na długo po zakończeniu seansu. Reżyseria Lukasa Dhonta oraz doskonała gra aktorska uczyniły tę produkcję niezapomnianą i godną uwagi. Dla miłośników kina oraz dla tych, którzy szukają filmów dotykających ludzkich emocji, „Blisko” stanowi niezwykłą gratkę i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów.

Blisko
Blisko
Blisko
Blisko
Blisko
Blisko
Blisko
Blisko
Blisko
Blisko
Oryginalny tytuł Close
Ocena IMDb 7.8 34,096 głosów
Ocena TMDb 7.784 630 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Pierwszy dzień mojego życia
Powoli
Zielona granica
Mój pies Artur
Wielki Wóz
How to Have Sex
Dobra osoba
Matka Teresa i ja
Ukryta sieć
Pierwszy gol
Strefa interesów
Powołany 2