What's happening?

Modern Overlay
Lato, kiedy go zabrakło

Lato, kiedy go zabrakło

Jan. 12, 2023Hungary73 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Lato, kiedy go zabrakło online?

„Lato, kiedy go zabrakło” to poruszający dramat, który wstrząsa emocjonalnie i stawia trudne pytania dotyczące młodzieńczej psychiki i relacji międzyludzkich. Reżyserem i scenarzystą tego filmu jest György Mór Kárpáti, który przybliża widzom historię grupy licealistów z tej samej klasy, wyjeżdżających na obóz letni. Centralną postacią jest 18-letni Milan, wokół którego rozwija się skomplikowany uczuciowy trójkąt z Anną i jego kolegą, Danim.

Lato, kiedy go zabrakło CDA

Wakacje spędzone na obozie kończą się, a każdy z bohaterów musi wrócić do codzienności. Jednak po roku, gdy klasa powraca w to samo miejsce, brakuje w niej Milana. Okazuje się, że młody chłopak popełnił samobójstwo, zostawiając swoich bliskich i przyjaciół w szoku i rozpaczy. Teraz młodzi ludzie muszą zmierzyć się z pytaniami, które pozostawił po sobie Milan. Czy tragedii można było uniknąć? Dlaczego nikt nie zauważył jego cierpienia? Dlaczego nie poprosił o pomoc?

Film „Lato, kiedy go zabrakło” to nie tylko opowieść o stracie i bólu, ale także próba zrozumienia przyczyn i skutków samobójstwa wśród młodzieży. Wnikliwie przedstawia on także temat wsparcia emocjonalnego i potrzeby otwartej komunikacji w relacjach międzyludzkich.

Lato, kiedy go zabrakło 2022

Produkcja filmowa pochodzi z Węgier, gdzie została wyreżyserowana i napisana przez György’ego Móra Kárpátiego. Premiera światowa odbyła się 29 października 2022 roku, jednak polska premiera kinowa miała miejsce dopiero 3 maja 2024 roku.

Lato, kiedy go zabrakło cały film online

Dzięki ujęciu tematu wrażliwego i aktualnego, „Lato, kiedy go zabrakło” staje się ważnym głosem w dyskusji na temat problemów psychicznych i emocjonalnych młodych ludzi. Przenikliwie przedstawiając dynamikę relacji międzyludzkich oraz konsekwencje braku wsparcia i zrozumienia, film ten zostaje w pamięci widzów na długo po zakończeniu seansu.

Lato, kiedy go zabrakło
Lato, kiedy go zabrakło
Lato, kiedy go zabrakło
Lato, kiedy go zabrakło
Lato, kiedy go zabrakło
Oryginalny tytuł Jövő nyár
Ocena IMDb 5.1 150 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Zostaw świat za sobą
TÁR
Kickboxer
Challengers
Bracia ze stali
Pokój nauczycielski
Lunana. Szkoła na końcu świata
Czerwone niebo
Czas krwawego księżyca
Oponent
Magic Mike: Ostatni taniec
Anatomia upadku