What's happening?

Modern Overlay
Duchy Inisherin

Duchy Inisherin

Oct. 20, 2022United Kingdom114 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Duchy Inisherin online?

„Duchy Inisherin” to niezwykła podróż w głąb ludzkich emocji, które rozgrywają się na tle malowniczych krajobrazów wyspy położonej na zachód od wybrzeży Irlandii. Reżyserem i scenarzystą tego filmowego arcydzieła jest Martin McDonagh, który zabiera widza w niezwykłą podróż przez świat przyjaźni, zdrady i desperacji.

Historia opowiada losy dwójki przyjaciół, Pádraica (Colin Farrell) i Colma (Brendan Gleeson), których więź wydaje się niezniszczalna. Jednak pewnego dnia wszystko ulega gwałtownej zmianie, gdy Colm niespodziewanie decyduje się zakończyć tę przyjaźń. Zaskoczony Pádraic stara się zrozumieć, co się stało i odzyskać kontakt z dawnym przyjacielem, lecz wszelkie jego wysiłki spełzają na niczym.

Duchy Inisherin CDA

W poszukiwaniu odpowiedzi Pádraica wspierają jego siostra Siobhán (Kerry Condon) oraz młodzieniec o imieniu Dominik (Barry Keoghan). Niestety, mimo desperackich prób Pádraica, Colm pozostaje niewzruszony i coraz bardziej zdeterminowany, by zakończyć tę niechcianą relację. Po rzuconym w desperacji ultimatum następuje seria szokujących wydarzeń, od których nie będzie już odwrotu.

„Duchy Inisherin” to nie tylko film o przyjaźni i zdradzie, ale także o głębokich ludzkich emocjach i trudnych wyborach, jakie stawiają przed nami losy. Martin McDonagh, znany z takich dzieł jak „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” czy „Siedem psychopatów”, tym razem przenosi nas na irlandzką wyspę, gdzie każdy kadr emanuje atmosferą tajemnicy i niepokoju.

Duchy Inisherin 2022

Produkcja filmu odbyła się przy współpracy Irlandii, USA i Wielkiej Brytanii, co tylko podkreśla międzynarodowy charakter tej historii. Premiera „Duchów Inisherin” miała miejsce 5 września 2022 roku, a polska publiczność miała okazję zobaczyć ten film już 20 stycznia 2023 roku, kiedy to trafił on na ekrany kin.

„Duchy Inisherin” to niezapomniana podróż w głąb ludzkiej psychiki, która poruszy serca widzów i pozostawi długotrwały ślad w ich umysłach. Dzięki znakomitej grze aktorskiej oraz wspaniałej reżyserii Martin McDonagh stworzył arcydzieło, które z pewnością zapisze się w historii kina jako jedno z najbardziej przejmujących i poruszających dzieł sztuki filmowej.

Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Duchy Inisherin
Oryginalny tytuł The Banshees of Inisherin
Ocena IMDb 7.7 250,765 głosów
Ocena TMDb 7.455 2,464 głosów

Reżyser

Obsada

Colin Farrell isPádraic Súilleabháin
Pádraic Súilleabháin
Brendan Gleeson isColm Doherty
Colm Doherty
Kerry Condon isSiobhán Súilleabháin
Siobhán Súilleabháin
Barry Keoghan isDominic Kearney
Dominic Kearney
Gary Lydon isPeadar Kearney
Peadar Kearney
Pat Shortt isJonjo Devine
Jonjo Devine
Sheila Flitton isMrs. McCormick
Mrs. McCormick
Bríd Ní Neachtain isMrs. O'Riordan
Mrs. O'Riordan
Udostępniono0

Podobne tytuły

Niezwykła wędrówka Harolda Fry
Bez urazy
Powoli
Matka Teresa i ja
Heaven in Hell
Królowa wojownik
Strefa interesów
Club Zero
Napoleon
Połówki
Blisko
W gorsecie