What's happening?

Modern Overlay
TÁR

TÁR

Sep. 23, 2022Germany158 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film TÁR online?

W świetle reflektorów kinowych rozgrywa się historia Lydia Tár, utalentowanej dyrygentki, która w epoce zdominowanej przez mężczyzn światowej klasy muzyki klasycznej walczy o swoje miejsce. Film „Tar”, wyreżyserowany przez Toda Fielda, przenosi nas w serce emocji, pasji i dramatycznych zwrotów akcji, odsłaniając nie tylko piękno muzyki, ale także zawiłości ludzkiej natury.

Utalentowana i niezłomna Lydia Tár, wcielająca się w postać Cate Blanchett, wkracza do Berlina jako pierwsza kobieta wyznaczona do dyrygowania prestiżową niemiecką orkiestrą. To moment szczytowy w jej karierze, czas, kiedy marzenia stają się rzeczywistością, a długo wyczekiwane nagranie V Symfonii Mahlera zdaje się być na wyciągnięcie ręki. Jednakże, między koncertami na obu stronach Atlantyku, Lydia musi zmierzyć się nie tylko z zobowiązaniami zawodowymi, ale także ze swoją przeszłością.

TÁR CDA

Jako współzałożycielka programu mentorskiego dla młodych dyrygentek, Lydia nie tylko inspirowała inne kobiety do śmiałego podążania za swoimi marzeniami, ale także sama przygotowuje się do premiery swojej książki. Jej życie to wir koncertów, podróży i inspirujących spotkań, ale także ciężka praca i nieustające dążenie do perfekcji.

Jednakże, cień przeszłości niespodziewanie zaczyna się unosić nad jej charyzmatyczną postacią. Dawne decyzje i ich wpływ na młodą kompozytorkę powracają, zagrażając nie tylko jej reputacji, ale także samej karierze. Oskarżenia o niewłaściwe zachowanie stawiają pod znakiem zapytania wszystko, w co wierzyła i na co pracowała przez całe życie.

TÁR cały film online

Reżyser Todd Field mistrzowsko prowadzi widza przez labirynt emocji, ukazując nie tylko wspaniałość muzyki, ale także jej moc transformatywną. Jego wizja pozwala nam zanurzyć się w świat muzyki klasycznej, ale także zrozumieć zawiłości ludzkiej natury, nasze zwycięstwa i porażki, nasze marzenia i obawy.

„Dramatyczny i misternie spleciony, „Tar” to nie tylko opowieść o pasji do muzyki, ale także o sile determinacji, odwagi i wierności swoim ideałom. Cate Blanchett w roli Lydii Tár zabiera nas w emocjonującą podróż, pełną wzlotów i upadków, która nie pozostawia nikogo obojętnym. To film, który zostanie w pamięci na długo po zakończeniu seansu, inspirujący do działania i pokonywania własnych ograniczeń.” – pisze jeden z recenzentów.

TÁR 2022

Premiera „Tar” miała miejsce 1 września 2022 roku, podczas gdy polska publiczność miała okazję zobaczyć ten wyjątkowy film na dużym ekranie 24 lutego 2023 roku. Produkcja ta z pewnością zasługuje na uznanie nie tylko ze względu na świetną reżyserię i wspaniałe aktorstwo, ale także za odważne podejście do tematu równości płci i walki o swoje miejsce w świecie sztuki. „Tar” to film, który nie tylko bawi i wzrusza, ale także skłania do refleksji nad własnymi marzeniami i przeszkodami, jakie mogą napotkać na naszej drodze.

TÁR
TÁR
TÁR
TÁR
TÁR
TÁR
TÁR
TÁR
TÁR
TÁR
Oryginalny tytuł TÁR
Ocena IMDb 7.4 92,970 głosów
Ocena TMDb 7.117 1,106 głosów

Reżyser

Todd Field
Reżyser

Obsada

Cate Blanchett isLydia Tár
Lydia Tár
Nina Hoss isSharon Goodnow
Sharon Goodnow
Noémie Merlant isFrancesca Lentini
Francesca Lentini
Sophie Kauer isOlga Metkina
Olga Metkina
Julian Glover isAndris Davis
Andris Davis
Mark Strong isEliot Kaplan
Eliot Kaplan
Sylvia Flote isKrista Taylor
Krista Taylor
Allan Corduner isSebastian Brix
Sebastian Brix
Fabian Dirr isKnut Braun / Tár's Orchestra
Knut Braun / Tár's Orchestra
Udostępniono0

Podobne tytuły

Zielona granica
Chłopi
Pokolenie Ikea
Dziewczyna influencera
Obsesja
Norwegian Dream
Koliber
Mój sąsiad Adolf
Rosalie
Powołany 2
Holy Spider
Vincent musi umrzeć