What's happening?

Modern Overlay
Na samą myśl o Tobie

Na samą myśl o Tobie

Mar. 16, 2024USA115 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Na samą myśl o Tobie online?

Film „Na samą myśl o Tobie” to melodramat wyprodukowany w USA, który miał swoją światową premierę na VOD 16 marca 2024 roku, a w Polsce został udostępniony 2 maja 2024 roku na tej samej platformie. Reżyserią zajął się Michael Showalter, a scenariusz stworzyli Showalter wraz z Jennifer Westfeldt. Produkcja ta została zainspirowana powieścią o tym samym tytule autorstwa Robinne Lee i opowiada historię Solene Marchand, trzydziestodziewięcioletniej samotnej matki, która po rozwodzie przeżywa odnowę swojego życia dzięki niespodziewanej nocy pełnej emocji.

Na samą myśl o Tobie CDA

Solene, zabierając swoją nastoletnią córkę Isabelle na koncert, spotyka frontmana znanego boysbandu Hayesa Campbella. Z pozoru zwyczajne spotkanie zamienia się w niezwykłe doświadczenie, które zmienia życie Solene na zawsze. Między nią a Hayesem nawiązuje się gorący romans, który okazuje się być zarówno ekscytujący, jak i pełen wyzwań z powodu różnicy wieku między bohaterami. Solene jest bowiem niemal dwa razy starsza od Hayesa, co wywołuje różne reakcje wśród jej otoczenia i wpływa na jej relacje z bliskimi.

Na samą myśl o Tobie Vider

Pomimo tych przeszkód, Solene odkrywa dzięki Hayesowi swoją młodość, kobiecość i zmysłowość na nowo. Jest to dla niej czas pełen namiętności i pasji, który pozwala jej spojrzeć na życie z innej perspektywy. Choć romans z Hayesem może budzić kontrowersje, Solene czerpie z niego radość i energię do życia, odrzucając obawy związane z różnicą wieku.

Film „Na samą myśl o Tobie” skupia się nie tylko na romansie Solene i Hayesa, ale także na tematach związanych z macierzyństwem, relacjami międzyludzkimi oraz odważnym odkrywaniem siebie w różnym wieku. Produkcja ta porusza ważne kwestie dotyczące tożsamości, pragnień oraz granic społecznych, które bohaterowie muszą przekraczać, by odnaleźć szczęście.

Na samą myśl o Tobie 2024

Warto zauważyć, że reżyser Michael Showalter doskonale uchwycił te emocje i skomplikowane relacje, wprowadzając widza w intymne i czasem trudne chwile życia Solene. Film „Na samą myśl o Tobie” to z pewnością propozycja dla tych, którzy cenią sobie historie o miłości, namiętności i odkrywaniu nowych aspektów swojego życia.

Podsumowując, film „Na samą myśl o Tobie” to emocjonalna i poruszająca opowieść, która pozwala widzowi zastanowić się nad własnymi pragnieniami i granicami. Dzięki interesującym bohaterom oraz reżyserii Michaela Showaltera, produkcja ta zapewnia niezapomniane wrażenia i pozostawia widza z refleksjami na temat miłości i samoakceptacji.

Na samą myśl o Tobie
Na samą myśl o Tobie
Na samą myśl o Tobie
Na samą myśl o Tobie
Na samą myśl o Tobie
Na samą myśl o Tobie
Na samą myśl o Tobie
Na samą myśl o Tobie
Na samą myśl o Tobie
Na samą myśl o Tobie
Oryginalny tytuł The Idea of You
Ocena IMDb 5.8 303 głosów
Ocena TMDb 8.9 7 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Piep*zyć Mickiewicza
Podejrzana
Do usług szanownej pani
Latanie dla początkujących
Super Mario Bros. Film
Matka siedzi z tyłu
Duchy Inisherin
Za duży na bajki 2
Sami swoi. Początek
Amerykańska fikcja
Niewierni w Paryżu
Biedne istoty