What's happening?

Modern Overlay
Nieobliczalna

Nieobliczalna

Każdy z nas ma swoją prawdę.May. 17, 2024
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Nieobliczalna online?

Film „Nieobliczalna” to nowa polska produkcja w reżyserii Piotra Trzaskalskiego, znanego z takich dzieł jak „Mój Rower” czy „Edi”. Premiera filmu odbyła się 17 maja 2024 roku zarówno na arenie światowej, jak i w Polsce. Film jest adaptacją powieści o tym samym tytule autorstwa Magdy Stachuli, wydanej w 2022 roku.

Film opowiada historię Martyny (w tej roli Agnieszka Grochowska) i Wojciecha (Paweł Małaszyński), którzy wydają się tworzyć idealną parę. Jednak ich związek skrywa mroczne tajemnice. To tylko pozory, które kryją okrutną prawdę o życiu Martyny. Jedyną osobą, która zna tę prawdę, jest ojciec Wojciecha, Stefan, w którego postać wcielił się Andrzej Seweryn.

Nieobliczalna CDA

W filmie występuje także Magdalena Cielecka, która wcieliła się w rolę Alicji, przyjaciółki Martyny. Alicja jest samotną matką 20-letniego Daniela (Dawid Ptak), który z kolei spotyka się z Adeliną (Julia Wieniawa). Adelina, mimo młodego wieku, musi samodzielnie radzić sobie z życiem, opiekując się chorą matką (Magdalena Czerwińska). Daniel jest dla niej nadzieją na lepszą przyszłość.

Scenariusz do filmu stworzyli Krzysztof Gureczny, znany m.in. z produkcji „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, oraz Małgorzata Sobieszczańska, autorka takich tytułów jak „Anioł i pies” czy „Zwyczajna sprawa”. Produkcją filmu zajęli się Joanna i Paweł Wiernik z domu produkcyjnego Wiernik Pro.

Nieobliczalna cały film online

„Nieobliczalna” to połączenie thrillera z gatunkiem psychologicznym, które wciąga widzów w złożoną historię pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji. Trzaskalski, wraz z zespołem, z powodzeniem stworzył atmosferę napięcia, podkreślającą trudną sytuację bohaterów.

Zarówno Grochowska, jak i Małaszyński dostarczyli wyjątkowych kreacji postaci, ukazując skomplikowane relacje między Martyną i Wojciechem oraz ich wewnętrzne konflikty. Seweryn jako Stefan dopełnia tę intrygującą historię, ukazując swoją wielką maestrię aktorską.

Nieobliczalna 2024

Fabuła filmu porusza wiele istotnych tematów, w tym kwestię toksycznych związków, skrywanego cierpienia oraz trudności w relacjach międzyludzkich. Reżyser umiejętnie prowadzi widza przez zawiłe ścieżki fabuły, stopniowo odkrywając tajemnice i sprawiając, że film staje się coraz bardziej nieprzewidywalny.

„Nieobliczalna” to film, który na długo pozostanie w pamięci widzów. Dzięki znakomitym występom aktorskim oraz mrocznej, tajemniczej atmosferze, produkcja ta dostarcza wyjątkowych wrażeń i emocji. Dla miłośników thrillerów i filmów psychologicznych „Nieobliczalna” jest obowiązkowym tytułem do obejrzenia.

Nieobliczalna
Oryginalny tytuł Nieobliczalna
Udostępniono0

Podobne tytuły

Oponent
Gad
Zagadka Klary Muu
Perfect Days
Pitbull. Nowe porządki
Osobliwości sycylijskie
Anatomia upadku
Przesilenie zimowe
Dzieci Amelii
Inspektor Pająk
The Royal Hotel
Szybcy i wściekli 10