What's happening?

Modern Overlay
Twórca

Twórca

Sep. 27, 2023Canada134 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Twórca online?

Film „Twórca” to fascynująca podróż w przeszłość, która ukazuje świat w roku 2055, gdzie sztuczna inteligencja stała się zarówno nadzieją, jak i zagrożeniem dla ludzkości. Reżyserem tego wyjątkowego filmu jest Gareth Edwards, który wraz z Chrisem Weitzem odpowiedzialnym za scenariusz, przenosi nas w alternatywną rzeczywistość, gdzie kraje Zachodu stają w obliczu konfliktu z AI.

Twórca 2023

Premiera „Twórcy” miała miejsce 26 września 2023 roku na światowych ekranach, zaś polska publiczność mogła cieszyć się filmem od 29 września 2023 roku. Produkcja filmowa od samego początku wzbudziła duże zainteresowanie, co potwierdzają liczne nominacje, których dostąpiła.

Fabuła filmu skupia się na sierżancie Joshua, w którego postać wcielił się utalentowany John David Washington. Joshua zostaje wysłany na tajną misję, mającą na celu odnalezienie tajemniczego twórcy sztucznej inteligencji, znanego jako Nirmata. Jego życie komplikuje się, gdy podczas ataku na jego dom, jego żona Maya, grana przez Gemmę Chen, ginie na jego oczach. Mimo traumy Joshua kontynuuje swoją misję, a lata później zostaje poproszony przez rząd o pomoc w odnalezieniu laboratorium Nirmaty i stworzonej przez niego super broni AlphaO.

Twórca CDA

Główny bohater początkowo odmawia współpracy, jednak zmienia zdanie, gdy pułkownik Howell, w którą wcieliła się znakomita Allison Janney, pokazuje mu zdjęcia Mayi sprzed paru dni. To zdarzenie skłania Joshuę do działania, ponieważ budzi w nim poczucie obowiązku oraz pragnienie zemsty.

Film „Twórca” porusza wiele ważnych tematów, takich jak granice sztucznej inteligencji, konflikty społeczne oraz międzyludzkie relacje. Świat przedstawiony przez twórców stanowi mieszankę futurystycznych technologii, emocji i niebezpieczeństwa, co sprawia, że oglądając film, przenosimy się w niezwykłą podróż przez czas i przestrzeń.

Twórca cały film online

Akcja oraz elementy science fiction w filmie są niezwykle dynamiczne i wciągające. Widzowie są świadkami nieustannej walki o przetrwanie w świecie, w którym granica między człowiekiem a maszyną zaciera się coraz bardziej. Wraz z bohaterami przeżywamy emocjonujące momenty, stawiamy czoła niebezpieczeństwom i zagadkom, które skrywa przyszłość.

Nie bez powodu film „Twórca” zdobył liczne nominacje i uznanie krytyków. To produkcja, która nie tylko zapewnia rozrywkę, ale również skłania do refleksji nad obecnym i przyszłym miejscem technologii w życiu społecznym. Dzięki doskonałej grze aktorskiej oraz dynamicznej fabule, film ten z pewnością zasługuje na uwagę widzów poszukujących zarówno rozrywki, jak i głębszych przemyśleń na temat ludzkiej natury oraz roli sztucznej inteligencji w naszym życiu.

Twórca
Twórca
Twórca
Twórca
Twórca
Twórca
Twórca
Twórca
Twórca
Twórca
Oryginalny tytuł The Creator
Ocena IMDb 6.8 152,287 głosów
Ocena TMDb 7.089 2,427 głosów

Reżyser

Obsada

Allison Janney isColonel Howell
Colonel Howell
Amar Chadha-Patel isOmni / SEK-ON / Sergeant Bui
Omni / SEK-ON / Sergeant Bui
Ralph Ineson isGeneral Andrews
General Andrews
Udostępniono0

Podobne tytuły

W nich cała nadzieja
Królestwo planety małp
Civil War
Spider-Man: Poprzez multiwersum
Super Mario Bros. Film
Chłopiec i czapla
Zadziwiający kot Maurycy
Kickboxer 4
Kruk
Przymierze
Kickboxer 3: Sztuka Walki
Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One