What's happening?

Modern Overlay
Podróż do Krainy Jutra

Podróż do Krainy Jutra

May. 26, 2022BE85 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Podróż do Krainy Jutra online?

W majestatycznej krainie animacji, gdzie baśniowa rzeczywistość splata się z ludzką wyobraźnią, narodziła się opowieść pełna tajemnic, przygód i magii. W reżyserii Petera Budinského i scenariuszu autorstwa Petera Budinského oraz Barbory Budinskéj, powstał film „Podróż do Krainy Jutra”, który wkracza na ekrany kin, by opowiedzieć niezwykłą historię o 10-letnim chłopcu o imieniu Riki.

Riki, bohater naszej opowieści, opuszcza swój dom po tajemniczym sygnale alarmowym, wysłanym przez niezwykły, błyszczący kamień. To właśnie on okazuje się być kluczem do magicznej bramy, przenoszącej Rikiego do niesamowitego świata, jakiego dotąd nie widział. „Kraina Jutra” – tak nazwane miejsce, to kraina, gdzie zwierzęta mówią ludzkim głosem, a maszyny harmonijnie współistnieją z przyrodą, otaczając ją swoją opieką. Zielone przestrzenie i malownicze krajobrazy kuszą nie tylko wyobraźnię Rikiego, lecz także widza, przenosząc ich w świat pełen uroku i niespodzianek.

Podróż do Krainy Jutra CDA

Lśniący kamień, który zaintrygował Rikiego, okazuje się być kluczem do szczęścia Krainy Jutra. Wszyscy pragną go zdobyć, gdyż to on zapewnia harmonię i radość mieszkańcom tego magicznego świata. Riki zostaje wyznaczony przez kamień do jego ochrony i przywrócenia go na właściwe miejsce. Tym samym rozpoczyna się dla niego niełatwa misja, pełna wyzwań i niebezpieczeństw, które tylko odwaga i determinacja mogą pokonać.

Podróż do Krainy Jutra cały film online

Wspólnie z Rikim wyruszamy w niezwykłą podróż, która zaprowadzi nas do najdalszych zakątków Krainy Jutra. Na naszej drodze spotkamy barwne postacie i zwierzęta, które pomogą nam odkryć sekrety tego magicznego miejsca. Przygoda przeplata się z humorem, a niebezpieczeństwo z nadzieją na sukces.

„Podróż do Krainy Jutra” to film, który wciąga swoim urokiem i niezapomnianymi scenami. To historia, która porusza serca widzów i otwiera drzwi do wyobraźni, ukazując niezwykłe możliwości, jakie skrywa świat animacji. Produkcja, będąca owocem współpracy Słowacji, Belgii i Czech, zachwyca nie tylko wizualnie, lecz także przekazem, który skłania do refleksji nad relacją człowieka z naturą oraz siłą przyjaźni i odwagi.

Podróż do Krainy Jutra 2022

Premiera „Podróży do Krainy Jutra” miała miejsce 26 maja 2022 roku na całym świecie, natomiast polska premiera kinowa została zaplanowana na 19 kwietnia 2024 roku. To doskonała okazja, by zanurzyć się w magicznym świecie animacji i razem z Rikim przeżyć niezapomnianą przygodę, która pozostanie w pamięci na długo po opuszczeniu sali kinowej.

Podróż do Krainy Jutra
Oryginalny tytuł Tvojazem
Ocena IMDb 6.5 25 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Pati i klątwa Posejdona
Gra fortuny
Wyfrunięci
Życzenie
Bo się boi
Królestwo planety małp
Madame Web
Między nami żywiołami
Flash
Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele
Super Mario Bros. Film