What's happening?

Modern Overlay
Bez urazy

Bez urazy

To nie jest love story.Jun. 15, 2023USA104 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Bez urazy online?

„Bez urazy” to film, który przenosi widza w świat pełen humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Reżyserią tego wyjątkowego obrazu zajęła się utalentowana osoba – Gene Stupnitsky, który wraz z Johnem Phillipsem odpowiedzialny był także za scenariusz. Produkcja filmowa miała swoją premierę światową 21 czerwca 2023 roku, a polska premiera kinowa odbyła się 23 czerwca tego samego roku.

Akcja filmu skupia się wokół życiowych perypetii Maddie, w którą wciela się uznana aktorka Jennifer Lawrence. Maddie prowadzi podwójne życie – jako kierowca Ubera i barmanka w Montauk. Jej spokój burzy nieoczekiwane zdarzenie, gdy jej były chłopak Gary, grany przez Ebona Moss-Bachracha, pozbawia ją auta. Dodatkowo grozi jej utrata domu, który odziedziczyła po rodzicach, z powodu nagromadzonych długów.

Bez urazy CDA

W trudnej sytuacji życiowej Maddie natrafia na szansę, która wydaje się być dla niej korzystna. Rodzice 19-letniego Percy’ego, wcielającego się w postać Andrew Bartha Feldmana, poszukują kogoś, kto wyciągnie ich syna z domu i nauczy go prawdziwego życia. Zdesperowana Maddie decyduje się podjąć tę propozycję.

Jednakże, jak to często bywa w życiu, plany zaczynają się komplikować. Decyzja Maddie o przyjęciu pracy jako opiekunka dla Percy’ego przynosi zupełnie inne niż oczekiwane skutki. Ta pozornie niewinna sytuacja zaczyna nabierać tempa i prowadzi do serii niezwykłych wydarzeń, które zapewniają widzowi niezapomnianą rozrywkę.

Bez urazy cały film online

„Bez urazy” to przede wszystkim komedia, która doskonale łączy w sobie elementy humoru, dramatu i niespodzianek. Gene Stupnitsky jako reżyser udowadnia swoje mistrzostwo w kreowaniu zabawnych sytuacji, które trzymają widza w napięciu przez cały czas trwania filmu. Świetnie napisany scenariusz, pełen zwrotów akcji i błyskotliwych dialogów, dodatkowo podkreśla wartość tego obrazu.

Film „Bez urazy” przenosi nas do klimatycznych okolic Montauk, jednak jego uniwersalna tematyka oraz świetnie wykreowane postacie sprawiają, że jest to produkcja, którą z łatwością może zrozumieć i polubić widz z dowolnego zakątka świata.

Bez urazy 2023

Podsumowując, „Bez urazy” to film, który zapewnia doskonałą rozrywkę dla widza poszukującego zarówno humoru, jak i głębszych przemyśleń. Dzięki świetnej obsadzie, niebanalnej fabule i perfekcyjnie poprowadzonym wątkom, ten obraz z pewnością zasługuje na uwagę widowni.

Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy
Bez urazy
Oryginalny tytuł No Hard Feelings
Ocena IMDb 6.4 153,308 głosów
Ocena TMDb 6.853 2,540 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Kaskader
Horror Story
Imperium światła
Pies i Robot
Między nami żywiołami
Babilon
Wonka
Inspektor Pająk
Magic Mike: Ostatni taniec
Tylko nie ty
Pati i klątwa Posejdona
Cudowny chłopak. Biały ptak