What's happening?

Modern Overlay
Plan na miłość

Plan na miłość

Jan. 26, 2023France109 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Plan na miłość online?

W czasach, gdy coraz więcej ludzi poszukuje miłości poprzez wirtualne aplikacje randkowe, film „Plan na miłość”, wyreżyserowany przez Shekhara Kapura, przedstawia historię Zoe (grana przez Lily James), która w poszukiwaniu idealnego partnera przeżywa serię komicznych katastrof. W roli jej niepokojącej się matki występuje Emma Thompson, natomiast przyjacielem z dzieciństwa i sąsiadem Zoe jest Kazim (w tej roli Shazad Latif), który stawia na tradycyjne małżeństwo zaaranżowane przez rodziców.

Film porusza tematykę współczesnych relacji międzyludzkich, wskazując na to, że poszukiwanie prawdziwej miłości może być trudne, zwłaszcza w dobie internetowych pośredników. Zoe, jako filmowa dokumentalistka, postanawia zbadać ten temat, eksplorując aplikacje randkowe w poszukiwaniu idealnego partnera. Jednakże jej doświadczenia z internetowych relacji stają się coraz bardziej absurdalne i niepokojące dla jej matki, Cath.

Plan na miłość CDA

Na przekór nowoczesnym metodom poszukiwania miłości stoi Kazim, który decyduje się na tradycyjne małżeństwo zaaranżowane przez rodziców. Zoe postanawia towarzyszyć mu w podróży do Lahore, gdzie ma odbyć się jego ślub. Chcąc sfilmować ceremonię, sama zaczyna zastanawiać się nad swoimi poglądami na miłość i relacje międzyludzkie.

„Plan na miłość” to nie tylko komedia romantyczna, ale także refleksja nad współczesnymi normami miłosnymi oraz kulturowymi różnicami. Scenariusz autorstwa Jemimy Khan doskonale oddaje dynamikę współczesnych relacji, w których tradycyjne wartości często przeplatają się z nowoczesnymi technologiami.

Plan na miłość 2022

Produkcja filmowa, której premiera odbyła się 10 września 2022 roku, pochodzi z Wielkiej Brytanii. Film zdobył uznanie zarówno krytyków, jak i widzów, dzięki swojej inteligentnej komedii, poruszającej tematyce oraz znakomitym aktorskim kreacjom. Premiera kinowa w Polsce miała miejsce 24 lutego 2023 roku, przynosząc widzom niezapomniane chwile pełne śmiechu i refleksji.

Plan na miłość cały film online

W „Planie na miłość” Shekhar Kapur udowadnia, że temat miłości wciąż pozostaje aktualny i bogaty w możliwości narracyjne. Przeplatając wątki humorystyczne z refleksyjnymi, film staje się uniwersalnym przesłaniem o tym, że prawdziwa miłość może przyjść w najmniej oczekiwanym momencie i w najmniej przewidywalny sposób.

Plan na miłość
Plan na miłość
Plan na miłość
Plan na miłość
Plan na miłość
Plan na miłość
Plan na miłość
Plan na miłość
Plan na miłość
Plan na miłość
Oryginalny tytuł What's Love Got to Do with It?
Ocena IMDb 6.3 9,855 głosów
Ocena TMDb 6.062 162 głosów

Reżyser

Obsada

Shazad Latif isKazim Khan
Kazim Khan
Shabana Azmi isAisha Khan
Aisha Khan
Sajal Ali isMaymouna
Maymouna
Asim Chaudhry isMo the Matchmaker
Mo the Matchmaker
Jeff Mirza isZahid Khan
Zahid Khan
Mim Shaikh isFarooq Khan
Farooq Khan
Udostępniono0

Podobne tytuły

Garfield
Horror Story
Chora na siebie
W trójkącie
Cudowny chłopak. Biały ptak
Obsesja
Kickboxer 4
Alibi.com 2
Będzie lepiej
Tótem
Kot w butach: Ostatnie życzenie
Istoty fantastyczne