What's happening?

Modern Overlay
Przeklęta woda

Przeklęta woda

To, czego się boisz, skrywa się pod powierzchnią.Jan. 03, 2024Australia98 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Przeklęta woda online?

„Przeklęta woda” to horrorowy film z 2024 roku, którego reżyserią i scenariuszem zajmuje się Bryce McGuire. Film ten jest adaptacją uznanej krótkometrażowej produkcji z 2014 roku autorstwa Roda Blackhursta i samego McGuire’a. W głównych rolach występują Wyatt Russell jako Ray Waller, Kerry Condon jako Eve, Amélie Hoeferle jako Izzy oraz Amélie Hoeferle jako Elliott. Premiera światowa odbyła się 3 stycznia 2024 roku, zaś w Polsce miała miejsce 1 marca 2024 roku.

Fabuła filmu obraca się wokół postaci Raya Wallera, byłego gracza baseballowego, który zmuszony jest przejść na wcześniejszą emeryturę z powodu choroby. Ray przeprowadza się do nowego domu wraz z żoną Eve oraz dwójką dzieci, Izzy i Elliot. Mimo że Ray ma nadzieję na powrót do sportu, jego głównym celem jest zapewnienie sobie fizjoterapii poprzez korzystanie z basenu na podwórku nowego domu.

Przeklęta woda CDA

Jednakże, jak to często bywa w horrorach, nowe miejsce zamieszkania kryje mroczne tajemnice. Tym razem, tajemnica tkwi w przeszłości samego domu, która zostaje uwolniona, gdy rodzina Wallerów zaczyna korzystać z basenu. Woda staje się nośnikiem złowrogiej siły, która zaczyna prześladować członków rodziny.

Jednym z najbardziej fascynujących elementów filmu jest sposób, w jaki reżyser McGuire buduje napięcie i atmosferę grozy. Woda, która jest zazwyczaj symbolem życia i oczyszczenia, staje się tutaj nośnikiem zła i zagłady. Widzowie są świadkami stopniowego narastania napięcia, gdy rodzinie Wallerów zaczynają przydarzać się coraz dziwniejsze i straszniejsze wydarzenia.

Przeklęta woda cały film online

Wyjątkowość „Przeklętej wody” leży także w doskonałym wyborze aktorów. Wyatt Russell doskonale odnajduje się w roli głównego bohatera, emanując zarówno siłą, jak i podatnością na działanie zła. Kerry Condon jako jego żona również prezentuje się znakomicie, przekonująco oddając emocje i strach, którymi kieruje się w trudnych momentach.

Nie można zapomnieć o kreacjach aktorskich Amélie Hoeferle i Amélie Hoeferle, którzy wcielają się w rolę dzieci Wallerów. Ich występy dodają filmowi autentyczności i sprawiają, że widzowie mogą się łatwo utożsamić z postaciami, które są narażone na działanie przerażających sił.

Przeklęta woda 2024

Warto również zwrócić uwagę na starannie dobrany klimatyczny soundtrack, który doskonale podkreśla atmosferę grozy panującą w filmie. Muzyka idealnie komponuje się z akcjami na ekranie, wzmacniając uczucie niepokoju i lęku, które towarzyszą widzom przez cały seans.

„Przeklęta woda” to film, który skutecznie potrafi wzbudzić emocje i przestraszyć widza. Dzięki solidnej reżyserii, doskonałej grze aktorskiej oraz zaskakującym zwrotom akcji, produkcja ta zasługuje na uwagę fanów gatunku horroru. Mimo że korzysta z wielu klasycznych motywów i tropów charakterystycznych dla tego gatunku, potrafi je odświeżyć i przedstawić w nowym, intrygującym świetle.

Podsumowując, „Przeklęta woda” to solidny i przerażający film, który sprawi, że widzowie będą trzymać się na końcu swoich foteli i wzdychać z ulgą dopiero po zakończeniu seansu.

Przeklęta woda
Przeklęta woda
Przeklęta woda
Przeklęta woda
Przeklęta woda
Oryginalny tytuł Night Swim
Ocena IMDb 4.7 11,543 głosów
Ocena TMDb 6 253 głosów

Reżyser

Obsada

Wyatt Russell isRay Waller
Ray Waller
Kerry Condon isEve Waller
Eve Waller
Amélie Hoeferle isIzzy Waller
Izzy Waller
Gavin Warren isElliot Waller
Elliot Waller
Jodi Long isLucy Summers
Lucy Summers
Preston Galli isYoung Boy in Flashback Scene
Young Boy in Flashback Scene
Udostępniono0

Podobne tytuły

Tetris
Tarot: Karta śmierci
Pokój nauczycielski
John Wick 4
Gra fortuny
Piła X
Renfield
Club Zero
Pokusa
Coś w wodzie
Krzyk VI
Kickboxer