What's happening?

Modern Overlay
Bez litości 3. Ostatni rozdział

Bez litości 3. Ostatni rozdział

Aug. 30, 2023Italy109 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Bez litości 3. Ostatni rozdział online?

Bez litości 3: Ostatni rozdział to emocjonujący thriller akcji, który oficjalnie zakończył epokę McCalla (w tej roli Denzel Washington), legendarnego zabójcy pracującego dla rządu. Pomimo decyzji o odejściu od swojego dawnego życia, niesprawiedliwość nadal nie daje mu spokoju, zmuszając go do podjęcia kolejnej niebezpiecznej misji.

Bez litości 3. Ostatni rozdział cały film online

McCall znajduje się w samym sercu działań, gdy wybiera się do Włoch, by zmierzyć się z sycylijskim baronem, który dotąd unikał sprawiedliwości. Po nieudanej konfrontacji z przeciwnikiem, McCall zostaje poważnie ranny i cudem udaje mu się dotrzeć do nadmorskiego miasteczka. Tam trafia pod opiekę doktora Enzo (w tej roli Remo Girone), który leczy jego rany. To właśnie w tym spokojnym zakątku włoskiej prowincji McCall doświadcza życzliwości i prostoty życia miejscowej społeczności. Jednak spokój ten szybko zostaje zakłócony przez Marco (Andrea Dodero) – brata szefa mafii Camorry, Vincenta (Andrea Scarduzio), który zaczyna terroryzować mieszkańców miasteczka.

Bez litości 3. Ostatni rozdział CDA

Zafascynowany postawą mieszkańców, McCall postanawia stanąć w ich obronie, biorąc sprawy w swoje ręce. W tym celu kontaktuje się z agentką CIA Emmą Collins (w tej roli Dakota Fanning), aby wspólnie powstrzymać działania mafii i ochronić bezpieczeństwo lokalnej społeczności.

Reżyserem tego pasjonującego filmu jest Antoine Fuqua, znany z takich produkcji jak „Dzień próby” czy „Tłumacz”, a scenariusz napisał Richard Wenk. „Bez litości 3: Ostatni rozdział” to kontynuacja kultowej serii, która zyskała ogromną popularność ze względu na wciągającą fabułę oraz znakomite aktorstwo Denzela Washingtona.

Bez litości 3. Ostatni rozdział 2023

Premiera filmu odbyła się 30 sierpnia 2023 roku na całym świecie, natomiast polska widownia miała okazję obejrzeć go od 1 września 2023 roku. Produkcja odniosła również pewien sukces w świecie filmowym, otrzymując dwie nominacje do nagród.

„Bez litości 3: Ostatni rozdział” to nie tylko wciągająca opowieść o walce dobra ze złem, ale także studium postaci bohatera, który mimo wszystko, nie potrafi pozostać obojętny wobec niesprawiedliwości. Ten film z pewnością spełni oczekiwania fanów serii oraz miłośników gatunku thrillerów akcji.

Bez litości 3. Ostatni rozdział
Bez litości 3. Ostatni rozdział
Bez litości 3. Ostatni rozdział
Bez litości 3. Ostatni rozdział
Bez litości 3. Ostatni rozdział
Bez litości 3. Ostatni rozdział
Bez litości 3. Ostatni rozdział
Bez litości 3. Ostatni rozdział
Bez litości 3. Ostatni rozdział
Bez litości 3. Ostatni rozdział
Oryginalny tytuł The Equalizer 3
Ocena IMDb 6.8 108,654 głosów
Ocena TMDb 7.379 2,484 głosów

Reżyser

Obsada

Denzel Washington isRobert McCall
Robert McCall
Dakota Fanning isEmma Collins
Emma Collins
David Denman isFrank Conroy
Frank Conroy
Remo Girone isEnzo Arisio
Enzo Arisio
Andrea Scarduzio isVincent Quaranta
Vincent Quaranta
Andrea Dodero isMarco Quaranta
Marco Quaranta
Sonia Ammar isChiara Bonucci
Chiara Bonucci
Udostępniono0

Podobne tytuły

Noc 12 października
Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!
Przymierze
Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One
Kot w butach: Ostatnie życzenie
Gdy rodzi się zło
Przeklęta woda
Gra w opętanie
Fuks 2
Monster
Podejrzana
Play Dead