What's happening?

Modern Overlay
Supersiostry

Supersiostry

Zwykłe dziewczyny, niezwykłe moce.May. 10, 2024105 Min.
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Supersiostry online?

Film „Supersiostry” to historia niezwykłych bohaterek, których życie obraca się do góry nogami po odkryciu ich nadprzyrodzonych mocy. Reżyserem tego fascynującego dzieła jest Maciej Barczewski, który wraz z Krzysztofem Gurecznym odpowiada również za scenariusz. Premiera filmu miała miejsce 10 maja 2024 roku, zarówno na skalę światową, jak i w rodzimej Polsce.

Supersiostry CDA

Główną bohaterką produkcji jest nastoletnia Ala, w którą wcieliła się utalentowana Katarzyna Gałązka. Ala nie pasuje do świata, który ją otacza. Jej buntownicza natura nie pozwala jej się pogodzić z prowincjonalnym życiem. Dodatkowo, jej relacje z ojcem, nauczycielem fizyki w lokalnej szkole (w tej roli Grzegorz Damięcki), są napięte.

Supersiostry cały film online

Wszystko się zmienia, kiedy Ala przypadkowo odkrywa, że posiada nadzwyczajne moce, a także spotyka swoją siostrę Lenę, której istnienia nie miała pojęcia. Lena, zagrana przez Karolinę Bruchnicką, również okazuje się obdarzona niezwykłymi zdolnościami. Ich życie staje się celem pożądania dla tajnego Departamentu 92, którego przedstawiciele, Pułkownik (Marek Kalita) i Hektor (Mateusz Kościukiewicz), chcą wykorzystać moce sióstr do stworzenia potężnej broni.

Supersiostry 2024

Fabuła filmu to nie tylko walka o przetrwanie sióstr, ale także próba połączenia sił i współpracy w obliczu zagrożenia. Czy po latach rozłąki Ala i Lena będą potrafiły połączyć siły, aby uratować siebie nawzajem i cały świat?

„Supersiostry” to produkcja, która łączy w sobie elementy science fiction z emocjonalną i poruszającą historią rodzeństwa. Film ten porusza uniwersalne tematy, takie jak więź rodzinna, odwaga oraz walka o dobro. Zaskakująca fabuła, świetna gra aktorska oraz efekty specjalne sprawiają, że ten film z pewnością zasługuje na uwagę widzów poszukujących niezapomnianych przeżyć kinowych.

Supersiostry
Oryginalny tytuł Supersiostry
Udostępniono0

Podobne tytuły

W nich cała nadzieja
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
65
Mars Express
Marvels
M3GAN
Madame Web
Diuna: Część druga
Civil War
Transformers: Przebudzenie bestii
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży
Ant-Man i Osa: Kwantomania