What's happening?

Modern Overlay
Szczęście Mikołajka

Szczęście Mikołajka

Skąd się bierze radość?Oct. 12, 2022Canada85 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Szczęście Mikołajka online?

Wiele lat temu, w malowniczym Paryżu, na świat przyszedł mały chłopiec o imieniu Mikołajek, w rodzinie, która emanowała sympatią i ciepłem. Mimo tajemniczych początków jego życia, to właśnie czas szkolny Mikołajka stał się obiektem fascynacji całego świata. Razem ze swoją paczką zwariowanych przyjaciół opanował sztukę wywoływania chaosu, który potrafił poruszyć nie tylko szkolnych nauczycieli, ale także kochane rodziny, sąsiadów i nawet sklepikarzy. Każda ich przygoda budziła burze, porównywalne do bitew pod Waterloo, a jednak nie sposób było ich nie kochać, bo za ich zamieszanie krył się urok, który zamieniał smutek w radość i zwykłe chwile w niezapomniane wspomnienia.

Szczęście Mikołajka CDA

To właśnie Mikołajek, z jego nieustanną ciekawością i drygiem do przygody, prowadził tę szaloną paczkę przez kolejne wygłupy i zaskakujące przygody. Jednego dnia, jakby pod wpływem magicznego impulsu, Mikołajek postanowił zgłębić tajemnice swoich twórców, René Goscinny’ego i Jean-Jacques’a Sempégo. Wniknął do ich pracowni, gdzie ci dwaj wyjątkowi ludzie opowiedzieli mu o swojej przyjaźni, dzieciństwie i o tym, jak pewnego dnia postanowili go wymyślić. To spotkanie z legendami literatury dziecięcej i grafiki stało się dla Mikołajka inspiracją i motywacją do kolejnych szalonych przygód.

Szczęście Mikołajka cały film online

Film „Szczęście Mikołajka”, wyreżyserowany przez Amandine Fredon i Benjamina Massoubre, to pełna uroku animacja, która zabiera widzów w podróż do świata dziecięcych marzeń i fantazji. Opowiedziana historia, w której dominują elementy komedii i przygody, porusza serca zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych widzów.

Scenariusz filmu, stworzony przez Anne Goscinny i Michela Fesslera, doskonale oddaje ducha oryginalnej serii książek o Mikołajku. Dzięki precyzyjnie wykreowanym postaciom i dynamicznej fabule, film wciąga od pierwszych chwil i trzyma w napięciu do samego końca.

Szczęście Mikołajka 2022

Produkcja „Szczęście Mikołajka” to dzieło francusko-luksemburskiej współpracy filmowej, która zaowocowała filmem docenionym na całym świecie. Premiera światowa miała miejsce 20 maja 2022 roku, natomiast polska premiera kinowa odbyła się 3 marca 2023 roku. Film zdobył uznanie widzów oraz krytyków, co potwierdzają trzy nominacje do prestiżowych nagród.

„Szczęście Mikołajka” to nie tylko animowany film dla dzieci, to także opowieść o przyjaźni, odkrywaniu świata i odwadze, która pozwala spełniać marzenia. To historia, która na zawsze pozostanie w sercach widzów, przypominając o magii dzieciństwa i niekończącej się przygodzie, która czeka za każdym rogiem.

Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Oryginalny tytuł Le petit Nicolas - Qu'est-ce qu'on attend pour être heureux?
Ocena IMDb 7.1 890 głosów
Ocena TMDb 6.7 88 głosów

Reżyser

Obsada

Alain Chabat isGoscinny (voice)
Goscinny (voice)
Laurent Lafitte isSempé (voice)
Sempé (voice)
Simon Faliu isNicolas (voice)
Nicolas (voice)
Alban Aumard isBouillon (voice)
Bouillon (voice)
Alicia Hava isRufus (voice)
Rufus (voice)
Aurélien de Branche isGeoffroy (voice)
Geoffroy (voice)
Claire Dumas isMistress (voice)
Mistress (voice)
Delphine Baril isMrs. Courteplaque (voice)
Mrs. Courteplaque (voice)
Elisa Bardeau isMarie-Edwige (voice)
Marie-Edwige (voice)
Lucie Bolze isThe Mother on the Dock (voice)
The Mother on the Dock (voice)
Udostępniono0

Podobne tytuły

Kajtek czarodziej
Istoty fantastyczne
Akademia Pana Kleksa
Za duży na bajki 2
Mooned
Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa
Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
Mała syrenka
Chłopiec i czapla
Pati i klątwa Posejdona
Emma i czarny jaguar
Wyfrunięci