What's happening?

Modern Overlay
Powoli

Powoli

Sep. 22, 2023Lithuania108 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Powoli online?

„Powoli” Mariji Kavtaradze to niezwykłe dzieło, które porusza tematykę relacji międzyludzkich w sposób niezwykle subtelny i przemyślany. Głównymi bohaterami filmu są Elena, wcielająca się w postać tancerki, oraz Dovydas, który jako tłumacz języka migowego doskonale porozumiewa się gestami i ruchami dłoni. Ich historia to podróż przez świat emocji, gdzie każdy gest, taniec czy spojrzenie przekazuje znaczenia niemożliwe do uchwycenia słowami.

Elena i Dovydas, choć różnią się w podejściu do sfery seksualnej, postanawiają sprawdzić, czy można kochać bez pożądania, czy można zbudować swoją intymność na głębokim szacunku i zrozumieniu. To właśnie ta próba stworzenia własnego modelu relacji stanowi serce filmu. W tej niezwykłej opowieści o miłości, pasji i poszukiwaniu prawdziwego zrozumienia dla drugiej osoby, reżyserka Marija Kavtaradze pokazuje, że nie istnieje jedna uniwersalna recepta na szczęśliwe życie we dwoje.

Powoli CDA

W „Powoli” każda scena jest starannie przemyślana i ujęta w sposób, który oddaje pełnię emocji i głębi przekazu. Marija Kavtaradze, zarówno jako reżyserka, jak i scenarzystka, wykorzystuje każdy element filmowej narracji, aby ukazać widzom nie tylko zewnętrzne wydarzenia, ale przede wszystkim wewnętrzne przeżycia bohaterów. To kino, które nie tylko porusza, ale również inspiruje do refleksji nad własnymi relacjami i sposobem komunikacji z bliskimi.

Produkcja filmowa „Powoli” to efekt współpracy międzynarodowych zespołów filmowych z Litwy, Hiszpanii i Szwecji. Ta wielokulturowa mieszanka wpłynęła na unikalny charakter filmu, który w swojej uniwersalności dotyka serc widzów na całym świecie.

Powoli cały film online

Premiera „Powoli” była wydarzeniem, na które czekali kinomani z niecierpliwością. Po światowej premierze filmu i przyznanych nagrodach oraz nominacjach, oczekiwania na polską premierę jeszcze bardziej wzrosły. Polskie kino kinowe wzbogaciło się o dzieło, które nie tylko dostarcza rozrywki, ale również angażuje emocjonalnie i intelektualnie.

Dla miłośników kinematografii, którzy poszukują filmów, które nie tylko rozrywają, ale także zmuszają do refleksji nad życiem i relacjami międzyludzkimi, „Powoli” Mariji Kavtaradze będzie niezapomnianym przeżyciem. To kino namiętne, pełne pasji, które zostaje w pamięci na długo po zakończeniu seansu, pozostawiając widza z głębokim przemyśleniem nad naturą ludzkiej miłości i jej wielowymiarowym znaczeniem.

Powoli
Powoli
Powoli
Powoli
Powoli
Powoli
Powoli
Oryginalny tytuł Slow
Ocena IMDb 7.5 888 głosów
Ocena TMDb 7.2 6 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

Dziewczyna influencera
W trójkącie
Obsesja
W nich cała nadzieja
Śnieżne bractwo
Tótem
Mój sąsiad Adolf
Bękart
Jak ukradłem 100 milionów
Plan na miłość
Dziwne ścieżki życia
Till