What's happening?

Modern Overlay
Till

Till

Oct. 14, 2022United Kingdom131 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Till online?

Film „Till”, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, przenosi nas w czas segregacji rasowej w Stanach Zjednoczonych. Reżyserią tego poruszającego dzieła filmowego zajęła się Chinonye Chukwu, która wraz z Keithem Beauchampem odpowiada również za scenariusz. Premiera odbyła się 1 października 2022 roku, a polska publiczność miała okazję obejrzeć film od 20 stycznia 2023 roku.

Till CDA

Historia skupia się na Mamie (Danielle Deadwyler), matce 14-letniego Emmeta (Jalyn Hall), który jest dla niej najcenniejszym skarbem, nazywanym pieszczotliwie „Bo” lub „Bobo”. Kobieta codziennie zmaga się z uprzedzeniami rasowymi, które otaczają ją ze wszystkich stron. Gdy nadchodzi czas, aby Bo odwiedził swoich krewnych na południu Missisipi, Mamie jest pełna obaw. Wie, że świat, w którym wychował się jej syn, nie jest gotowy na restrykcje i niebezpieczeństwa czekające na niego na południu. Dlatego przed podróżą stara się przygotować syna na to, co może go spotkać, prosząc go również o regularny kontakt.

Emmett, pełen radości i podekscytowania, traktuje podróż jak zwykłe wakacje. Jednak już w trakcie podróży musi zmierzyć się z segregacją, gdy zostaje zmuszony do zajęcia miejsca w przedziale dla osób o ciemniejszej skórze. Po przybyciu na miejsce chłopak pomaga krewnym przy zbiorach bawełny, ale szybko staje się świadkiem braku równości i nienawiści, które otaczają go ze wszystkich stron.

Till cały film online

Jednym z dramatycznych momentów jest sytuacja w sklepie, gdzie Bo, oczarowany białą ekspedientką, nazywa ją „gwiazdą filmową” i gwiżdże na jej widok. To prowokuje kłótnię wśród krewnych, którzy nie akceptują takiego zachowania. Niestety, sytuacja szybko się pogarsza, gdy grupa białych ludzi puka do drzwi, żądając wydania chłopaka. Ich działania mają na celu nauczkę dla chłopca, ale w rzeczywistości prowadzą do tragedii.

Till 2022

Film „Till” to wzruszająca opowieść o walce z uprzedzeniami, która wstrząśnie widzem i skłoni go do refleksji nad ludzką naturą i sprawiedliwością społeczną. Produkcja ta nie tylko oddaje historię jednego chłopca i jego rodziny, ale również stara się przybliżyć nam bolesne wydarzenia, które miały miejsce w przeszłości i wciąż wpływają na nasze społeczeństwo. Dzięki wspaniałej grze aktorskiej oraz sugestywnym obrazom, „Till” staje się niezapomnianym doświadczeniem kinowym, które zostaje z widzem na długo po opuszczeniu sali kinowej.

Till
Till
Till
Till
Till
Oryginalny tytuł Till
Ocena IMDb 7.2 15,080 głosów
Ocena TMDb 7.523 239 głosów

Reżyser

Obsada

Danielle Deadwyler isMamie Till-Mobley
Mamie Till-Mobley
Jalyn Hall isEmmett Till
Emmett Till
Frankie Faison isJohn Carthan
John Carthan
Haley Bennett isCarolyn Bryant
Carolyn Bryant
Jayme Lawson isMyrlie Evers
Myrlie Evers
Tosin Cole isMedgar Evers
Medgar Evers
Kevin Carroll isRayfield Mooty
Rayfield Mooty
Udostępniono0

Podobne tytuły

Oponent
Perfect Days
Challengers
Saltburn
Pewnego dnia powiemy sobie wszystko
Niedźwiedzie nie istnieją
Bulion i inne namiętności
Blisko
Zostaw świat za sobą
Pierwszy dzień mojego życia
20 dni w Mariupolu
Magic Mike: Ostatni taniec