What's happening?

Modern Overlay
Mój sąsiad Adolf

Mój sąsiad Adolf

Nov. 03, 2022Israel96 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Mój sąsiad Adolf online?

W filmie „Mój sąsiad Adolf”, którego akcja toczy się w Kolumbii w roku 1960, widzowie zostają wprowadzeni w fascynującą historię pełną tajemnic i napięcia. Reżyser Leon Prudovsky przenosi nas w odległe zakątki Kolumbii, gdzie główny bohater, Polsky (w tej roli David Hayman), próbuje zacząć nowe życie po przeżyciu Holocaustu. Samotny i skryty człowiek, oddaje się swoim dwóm pasjom: grze w szachy oraz pielęgnowaniu krzewów róż.

Wszystko zmienia się, gdy do sąsiedniego domu wprowadza się tajemniczy starszy Niemiec, granego przez Udo Kiera. Dla Polsky’ego to wydarzenie staje się przyczynkiem do narodzin jednej z najbardziej niezwykłych teorii spiskowych – przekonania, że jego nowy sąsiad to nic innego jak sam Adolf Hitler.

Mój sąsiad Adolf CDA

Z pozoru absurdalne przypuszczenia Polsky’ego prowadzą go do rozpoczęcia prywatnego śledztwa. Zdeterminowany, by potwierdzić swoje podejrzenia, zaczyna zbierać dowody. Jednakże, aby sięgnąć prawdy, musi zbliżyć się do swojego podejrzanego sąsiada. Ta niezwykła relacja, która się między nimi kształtuje, staje się centralnym punktem filmu. Polsky musi przełamać swoje uprzedzenia i obawy, aby dotrzeć do prawdy, która mogłaby zmienić jego życie oraz historię świata.

„Mój sąsiad Adolf” to film, który nie tylko porusza kwestie historyczne, ale także skupia się na ludzkich emocjach i relacjach. Reżyseria Leona Prudovsky’ego pozwala widzom zgłębić psychologiczne aspekty postaci, ukazując wnikliwie ich zmaganie z przeszłością i współczesnością.

Dzięki sprawnemu scenariuszowi, napisanemu przez Leona Prudovsky’ego i Dmitry’ego Malinsky’ego, historia rozwija się w sposób zaskakujący, trzymając widza w napięciu do ostatnich chwil. Mimo że tematyka filmu oscyluje między dramatem a komedią, twórcy zręcznie balansują między tymi dwoma gatunkami, dostarczając widzom zarówno wzruszeń, jak i chwil rozrywki.

Mój sąsiad Adolf 2023

Produkcja filmu „Mój sąsiad Adolf” odbywała się w Izraelu, Polsce i Kolumbii, co przyczyniło się do autentyczności przedstawionej historii oraz otoczenia. Premiera światowa miała miejsce 4 sierpnia 2022 roku, natomiast polska premiera kinowa odbyła się 9 czerwca 2023 roku.

Mój sąsiad Adolf cały film online

W rolach głównych występują znani i cenieni aktorzy, których talent oraz zaangażowanie wnosi dodatkową głębię i autentyczność do opowieści. David Hayman jako Polsky oraz Udo Kier jako tajemniczy sąsiad wnoszą do filmu swoje niezwykłe interpretacje postaci, co sprawia, że historia staje się jeszcze bardziej porywająca.

„Mój sąsiad Adolf” to film, który z pewnością pozostawi ślad w pamięci widza. Poprzez unikalną fabułę, świetną reżyserię oraz znakomite kreacje aktorskie, produkcja ta staje się jednym z tych filmów, które zmuszają do refleksji nad ludzką naturą oraz historią.

Mój sąsiad Adolf
Mój sąsiad Adolf
Mój sąsiad Adolf
Mój sąsiad Adolf
Mój sąsiad Adolf
Oryginalny tytuł My Neighbor Adolf
Ocena IMDb 6.5 1,316 głosów
Ocena TMDb 6.689 45 głosów

Reżyser

Obsada

David Hayman isMarek Polsky
Marek Polsky
Udo Kier isHerman Herzog
Herman Herzog
Olivia Silhavy isFrau Kaltenbrunner
Frau Kaltenbrunner
Kineret Peled isIntelligence Officer
Intelligence Officer
Jaime Correa isCouncil Head
Council Head
Eyvar Fardi isMossad Operative
Mossad Operative
Jan Szugajew isYoung Mr. Polsky
Young Mr. Polsky
Udostępniono0

Podobne tytuły

Czerwone niebo
Kickboxer 4
Kos
Przysięga Ireny
Powoli
Magic Mike: Ostatni taniec
Dobra osoba
Gran Turismo
Reality
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
Obsesja
Imperium światła